Denni (pres den - ne v noci) indoor party

Jak na uspořádání parties, festivalů a dalších kulturních akcí. Dále se tato sekce zabývá nabídkou a poptávkou po DJs...
Odpovědět

Co si myslite o denni indoor party?

Je to super napad s velkym potencialem
2
12%
Myslenka zajimava a mohlo by to byt uspesne
6
35%
Je to tak 50 na 50
8
47%
Nelze cekat velky uspech - pro lidi je neprirozene bavit se ve dne
1
6%
Myslenka je zcela zcestna
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 17

stereoman

Denni (pres den - ne v noci) indoor party

Příspěvek od stereoman »

Na leto chystame denni (pres den - ne v noci) open air party. Verim, ze v lete si takova akce najde radu priznivcu.

Napadlo nas vsak udelat takovou akci i mimo leto. Akce bude tedy indoor. Akce by se konala asi v nedeli. V patek se chodi nejvice parit. V sobotu se lidi z toho leci a uz jich moc zaparit nejde. Nedele po obede nam tak z tohoto hlediska vychazi asi nejlepe.

Co si o teto myslence myslite? Nebude to lidem pripadat moc neprirozene jit v nedeli odpoledne na party? (Myslite, ze sobota je lepsi?)

Azu

Re: Denni (pres den - ne v noci) indoor party

Příspěvek od Azu »

Já bych byl k tomu skeptický :)
Je pravdou, že jsme pořádali pravidelné nedělní diskotéky pro děti od 14 do 18h a mělo to velký úspěch. Návštěvnost větší než na dospěláckou akci, na baru teklo nealko proudem, takže vejvar na tom byl mnohem větší než s alkoholickým dýchánkem, muzika se hrála v podstatě stejná jako pro dospěláky (club, elektro, hands up) pouze s více toho moderního RnB (rihana a spol. :mrgreen:)
Jinou indoor akci bych si moc představit asi nedokázal, možná jako kulisu v nějakém baru kde by dj hrál, tam ještě má představivost sahá.
V teplejších dnech když je nějaká ta venkovní zahrádka, tak to je už lepší, opět to je většinou jen jako kulisa, ale k večeru již lidi i tančí a rozjíždí se to, než to po 22h musí člověk násilně utnout :(
Dá se i chodit hrát přes den do různých obchodů s módou pro puberťáky.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Phook

Příspěvek od Phook »

souhlasil bych s Azem. Jako indoor akci si to pro"velký" představit dokážu těžko. Když už tak bych to vidlě spíš na sobotu, kdy má někdo chuť jít někam i odpoledne - třeba i před večerní kalbou - takovou rozjezdovku na večer.
Jinak na léto jako venkáč si to představit dokážu snadno... hrál jsem takhle na jedné soukromé akci (bazén, bar, letní pohoda...) a bylo to príma i odpoledne. Léto jo - to jo.... :wink:

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

Ono to jde, akorat to chce jeste s necim spojit
Nez jsme prisly o prostor, tak jsme delali pres zimu jednou mesicne spolu se zonglerama delali akci Flying Sundays a lidi prislo vzdycky akorat, ale je pravda, kdybysme meli normalni komercni podminky, tak to delat nejde
fotky
http://www.hypno.cz/flying030208/

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Ja jsem k tomu take skepticky. Prisla nabidka a jelikoz nechci davat sve jmeno pod neco co ma znacnou sanci na neuspech, tak jsem si vzal dlouhy cas na rozmyslenou. Nicmene myslenka je to zajimava, ne-li primo revolucni. U rady postarsich kluberu pozoruji snizujici se frekvenci navstev akci. Muze za to prace, unava z prace, rodinne zalezitosti apd. Rada lidi tedy jit vecer nikam nemuze, ale pres den by i sla. To jim vsak zase muze pripadat neprirozene, ale hlavnim problemem je, ze nikde nic neni ...

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

Já si dokážu úplně v klidu představit že by se chodilo tancovat i přes den. (pokud se dá zatemnit prostor). Gor v nějakým větším městě. Lidičky vylezou ze školy / práce atd.. a maj chuť tak si zajdou s kamarádama na pivko, a když už by to šlo, tak proč by si u toho zrovna nezatancovali žejo. Však to známe ne, člověk si dá dvě piva, slyší dobrej track a už to s ním cloumá v rytmu.

Pokud by šlo o nezletilé, tak ti nepotřebují ani ten chlast :)

A víkendu jsme už taky určitě všichni zažili že se v pátek pařilo / kalilo, nad ránem se šlo spát, a po pár hodinách po probuzení už se jelo nanovo :mrgreen:

Já bych zrovna moc neviděl ty neděle. To je takovej blbej / línej den, každej už myslí jak bude muset jít zas v pondělí do práce / školy atd.. a lidi nemaj nějak moc náladu na nějaký dovádění..
Pio CDJ 400, Numark FX 5000, APC20, Senn.HD25/HD215, ART 310A,

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Jenze sobota taky neni zadna vyhra. V sobotu lidi litaji po nakupnich centrech, po znamych, po vyletech apod. Prave proto me prisla lepsi ta nedele, protoze lide jsou vetsinou uz doma...

Blast

Příspěvek od Blast »

Já bych se spíš přiklonil k BJ_Carda, znám to u sebe v neděli už každej střízlivý a čekaj ho taky nějaký to povinnosti do školy atd. A pokud vim tak takový ty puberťáci od 15 let (pro který tahle nejspíš bude) s rodičema do obchoďáků nejezdí a ke známým tak jednou za rok když má babička narozeniny. Podle mě je lepší sobota to by každej nejraději jel nonstop od pátku a nebo se zase připravoval na sobotní večerní akci.
Reloop Mixage Interface edition, Reloop RHP-10

stereoman

Příspěvek od stereoman »

Jenze pubertaci chodi parit vecer. Tato akce mela byt spise pro vyzralejsi klubery.

deep

Příspěvek od deep »

ano pubertáci chodí pařit večer.. ale já osobně kdybych chlastal jak polovina dnešních lídí v mojem věku tak odpoledne bych se rád taky někde rozjel a večer se už jen dorazit ;) podle mě je to celkem dobrej nápad ;) a i kdyby to nevyšlo..
tak lepší to zkusit i když by to třeba nevyšlo než to nezkusit a pak si říkat že by to mohlo vyjít ;)
Virtual DJ 7.0 + Numark Mixtrack + Philips SHP 1900 + Fujitsu Amilo

Odpovědět