Videoreport z YouTube party

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
djfelixus

Videoreport z YouTube party

Příspěvek od djfelixus » 21 črc 2010 12:32

Videoreport z první YouTube party v klubu Admiral Chomutov.

DJs, moderators:
Felixus / www.djfelixus.cz
Da Visco / www.djdavisco.cz

http://www.youtube.com/watch?v=7HmWQiVBhqQ
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Kubík

Re: Videoreport z YouTube party

Příspěvek od Kubík » 21 črc 2010 15:46

pěkná diskotéka :>
jenom nechápu, jak na začátku říkáš, jak se tam odehrává neskutečnej mejdan a pak tam jsou záběry na prázdnej parket, prázdný stoly, prázdný sedačky :>. Chtělo by to tam asi víc záběrů přímo z párty klidně hned ze začátku, ale prohlásit, jaká je tam úžasná párty a pak tam hodit snímky vnitřku prostorů ... no mě to přišlo divný :>

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 22 črc 2010 05:59

Ty první záběry jsou pořízený ze začátku ještě před otvíračkou a následně hned po otvíračce, takže je jasný, že tam nikdo nebyl. Je pravda, že v kontextu to pak vyzní trošku divně. :-) Nicméně já produkci videa nedělal.

sprem

Příspěvek od sprem » 03 srp 2010 12:20

Velmo sa mi to lúbilo :)
Ako netanečníka a nenavštevníka disko ma to presvedčilo aby som na nejakú šiel :)

Fakt super.

Azu

Příspěvek od Azu » 03 srp 2010 16:31

djfelixus píše:Ty první záběry jsou pořízený ze začátku ještě před otvíračkou a následně hned po otvíračce, takže je jasný, že tam nikdo nebyl. Je pravda, že v kontextu to pak vyzní trošku divně. :-) Nicméně já produkci videa nedělal.
Já teda nevim, ale i tvůj kolega i návštěvnice svorně prohlašují, že tma bylo málo lidí :lol:
Je škoda, že ve videu není zachycena i autentická muzika, která sem tak hrála a je nahrazeno podkladovou muzikou osvědčených provařených fláků, takže si z toho moc neudělám skutečný obrázek.

Vlastně sem ani nepochopil co je účelem takové YouTube party, nespozoroval sem tam vlastně žádné nadstandardní dění oproti běžným diskotékám bez akcí :mrgreen:
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

nema.dj

Příspěvek od nema.dj » 03 srp 2010 23:31

nechcem rypat, ale pripada mi to ako lacne promotion video na klub ktoremu sa nedari :? ....sorry....aj ked chomutov mam rad.....zacinal som tam svoju dospelost :) ....myslim zarobkovo cinnu :D
Denon 2x SC3900, DN-X1700, MacBook Pro 13" i5, NI X1 mk2, HD25-II

djfelixus

Příspěvek od djfelixus » 05 srp 2010 13:03

Ano, míň lidí tam bylo. Ne, klubu se daří. Jen v tenhle den konkurenční kluby měly taky nějaké akce a lidi se rovnoměrně ten večer namíchaly. YouTube party je jenom jinej název pro otřepaný názvy jako "TV party", kdy v klubu natáčí štáb s kamerou. Video z takovýhle párty pak umisťujem na YouTube. Když může bejt Facebook party, tak proč ne YouTube. :-) Účel umístit to tady byl čistě z promo důvodů.
Jinak hudba se hrála, jak to v takových klubech bývá, čistě komerční, R'n'B a oldies. Musim hrát za co sem placenej.

nema.dj

Příspěvek od nema.dj » 05 srp 2010 17:51

Ono, keby ste rozvesali loga YT a nasvietili ich, tak hned by bola ina atmoska......popripade 2-3 live kamery ci uz na platno alebo lcd's....to mas ako alkohol party....ked je Malibu night, tak je malibu za mensiu cenu ako obvykle, popripade jeden panak zadara, same loga Malibu a kokosove orechy, produkcia zamerana na Cuba, latino, minimal....sem tam komercia, ale nie nie prehnana....asi chapes ako to myslim

ToLa

Příspěvek od ToLa » 05 srp 2010 21:58

Já bych místo disko koulí pověsil televize :mrgreen:

nema.dj

Příspěvek od nema.dj » 05 srp 2010 22:05

a este keby sa tocili, tak to by bol iny efekt

Lucas.Deluxe

Příspěvek od Lucas.Deluxe » 19 srp 2010 04:05

Dobře moderovaný, taneční komereční hudba...což je klasika na diskotékách v menších městech typu Chomutov.Ty lidi na videu moc nevěděli co povídat,,,odpovědi typu..jooo super, nejsou moc konkrétní...což je škoda.A musím též vytknout...neskutečná párty a hnedka na to záběry na prázdnej stůl, se moc nepodařilo a kde je pointa Youtube? Podle mě ty lidi co tam byli ani nemají učet na youtube...krom djs...Spíš přišli jen tak na diskotéku.
Jinak si myslim že tam bude příjemně, čisto a hlavně jak moderátor podotkl vyhazovači se staračí o bezpečnost, to je důležitý :-)
Z videa toho nelze moc soudit, každopádně mě se video líbí, palec nahoru! :-)

Odpovědět