S-O-S Free Fest 2011 oficiálně odtajňuje část ze svých plánů

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
gully
Příspěvky: 60
Registrován: 17 zář 2008 23:54

S-O-S Free Fest 2011 oficiálně odtajňuje část ze svých plánů

Příspěvek od gully »

O předčasně prodlouženém víkendu 15. a 16. července se v Babicích u Šternberka předvedou zkušení zástupci Londýnské tech-housové scény a za DNB nejen výherci letošních Drum and Bass awards.

Prostor bývalé obalovny v Babicích u Šternberka stejně jako loni nabídne dostatečný komfort pro jeden z nejoblíbenějších festivalů elektronické hudby na Moravě S-O-S FREE FEST 2011, který má pořadové číslo 3. Očekávejte DJská esa, drum & bassové legendy, kvalitní producenty i zástupce okrajových žánrů a to vše bez vstupného!

Obrázek

Jako první headliner je potvrzen GABBI LOPEZ, patřící pod křídla vydavatelství Release Sustain a Brickbeat London. Za svůj producentský um, který jsme mohli obdivovat na akci America open air 2008, si v roce 2010 vysloužil několika-týdenní pozici mezi top 100 techhouse/minimal tracky na portálu beatport.com. Sekundovat mu bude ALEX VIERA z labelu kismet recordings samotného Rui da Silvy, který se již na londýnské scéně pohybuje 12 let a jeho jméno je vždy zárukou kvalitního vystoupení a předzvěstí vydařené párty. Dalším zástupcem techno a progressive bude mistr ze slovenských luhů a hájů MICHAEL BREETH vlastnící uznávanou radio show 4 elements. V neposlední řadě se k těmto dvou pánům přidá brněnský dj a producent, miláček nejedné generace ORBITH ve společném setu s promotérem a hlavně legendárním djem JERRYM.
Jungle a DNB scénu přijede rozpálit česká špička. S našlapaným setem se představí promotér, dj a výherce Czech DNB Awards 2010 v kategotii dj roku mistr PIXIE, který je aktuálním synonymem pro DNB v České Republice. Na DNB stagei vystoupí, na domácí scéně jedna z nejoblíbenějších a nejdéle hrajících djek, KATCHA.

Obrázek

V areálu najdete koupání a stanování, velké parkoviště a bary, které vás ochladí pitím za příjemné ceny. Při zhoršeném počasí nebo dokonce průtrži mračen, bude o párty people dobře postaráno velkými přístřešky a částečně zastřešenými stagemi.

Dopravit se na festival můžete s Team taxi za zvýhodněné ceny. Samozřejmostí je využití vlakového spojení přímo do obce Babice u Šternberka, či využití označených pěších stezek ze Šternberka přímo na festival.

Více informací o S-O-S Free Fest 2011 naleznete na stránce s interprety, kde budou průběžně doplňováni další představitelé Lineupu.

Odkazy:
-----------
Press

Pro ty z vás, kteří byste tuto akci chtěli podpořit jejím zveřejněním na jiných serverech, máme přichystaný balíček, který obsahuje:
  1. Oficiální tiskovou zprávu soutěže ve formátu doc (MS Word)
  2. Oficiální tiskovou zprávu soutěže ve formátu bbCode (vhodné pro vkládání do různých fór, na server idj.cz atp.)
Vše je zabaleno v archivu rar a tento balíček si můžete stáhnout z následujícího linku:
Obrázek
tiskovka.rar

S-o-S crew tímto děkuje všem, kteří se rozhodnou tuto akci propagovat.

iceSee
Příspěvky: 135
Registrován: 26 pro 2008 21:55

Re: S-O-S Free Fest 2011 oficiálně odtajňuje část ze svých p

Příspěvek od iceSee »

sakra, nikde se tam nevidim :confused2: :D
soundcloud.com/stanleydevito

Uživatelský avatar
gully
Příspěvky: 60
Registrován: 17 zář 2008 23:54

Re: S-O-S Free Fest 2011 oficiálně odtajňuje část ze svých p

Příspěvek od gully »

Tak posli setik do souteze, treba to vyjde :D

Odpovědět