S-O-S FREE FEST 2010 - 16÷18.07.2010, obalovna Babice

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
gully
Příspěvky: 60
Registrován: 17 zář 2008 23:54

S-O-S FREE FEST 2010 - 16÷18.07.2010, obalovna Babice

Příspěvek od gully »

Uplynul téměř rok od první párty S-o-S Free Fest. Nyní hlásíme její druhé pokračování!

Začneme zajímavě: vstup zdarma, parkování zdarma, ceny pití a jídla lidové.

Oproti minulému ročníku prodělal festival několik změn. Celému programu dominuje 36 hodin nonstop hudební produkce na dvou scénách, podpořených videoprojekcemi a světelným parkem s doprovodným programem, zahrnujícím výstavy, performance, promítání a sportovní klání!
Místo konání doznalo rovněž změny, letošní ročník proběhne v areálu bývalé obalovny v Babicích u Šternberka.

V pátek se hlavní stage ponese v rytmu progressive house, techno a trance. Druhou bude mít na starosti brněnská bookingová agentura MAGNETT. V sobotu vystřídají rovné beaty na hlavní stagei dnb a jungle. Vedlejší stage, již v režii S-o-S, bude za podpory house a electra o poznání uvolněnější. Začátek je naplánován na pátek 19:00 a konec v neděli 9:00.

V rámci programu bude celý tým Sound of Šternberk, realizací široké škály doprovodných součástí a akcí, dotvářet ojedinělý zážitek z celého párty víkendu. Příkladem je sobotní, sportovně laděné odpoledne, kdy se návštěvníci budou moci přihlásit do turnaje ve fotbale (za deštivého počasí ve stolním fotbálku). Komu se nebude chtít sportovat, může shlédnout projekci krátkometrážních a nízkorozpočtových snímků jihlavské Vyšší odborné školy grafické. Stěžejní ovšem bude muzika, party a relax.

S-o-S Free Fest je nakloněn i ostatním formám umění. Nebude chybět tzv. bodypainting či graffiti. Svoji účast přislíbili i fotografové z Fotoklubu Šternberk, kteří pro tuto příležitost vystaví některé své nejzdařilejší umělecké fotografie. Open your mind !

Náš letní projekt je rovněž zaměřen na program drogové prevence. Vzhledem k tomu, že elektronická hudba je společností velmi často spojována a odsuzována s užíváním ilegálních návykových látek, bude se S-o-S Free Fest 2010 snažit tuto zažitou představu uvést na řádnou míru. Sound of Šternberk v oblasti této problematiky spolupracuje s etablovanými neziskovými institucemi, působícími v ČR (Drop-In, K-centrum Olomouc), které budou mít na festivalu zastoupení.

[img]http://s-o-s.cz/images/stories/akce/201 ... -06-16.jpg[/img]

Opravdu pečlivě jsme vybírali DJ´s, kteří přijali naše pozvání a zohlednili v tomto směru i vaše přání. Zřejmě největšími hvězdami dvoudenního festivalu jsou Martin Gredner, X-Morph, Hanzall, Marcus Cooper, Shade, Nois a Wolscha. Sekundovat jim budou Kaolin djs, Jack&Joker, Scarpo, Taureen z legendárního klubu Barumba, Rebellions crew zastupující Czenda a chybět nebude ani uskupení Bassbeat. Kromě výše jmenovaných se za mix samozřejmě postaví všichni DJ´s z S-o-S crew, které má oproti loňskému roku nového člena. Je jím Djane Nika, která se společně s Gullym představí v B2B setu. Detailní rozpis všech účinkujících bude zveřejněn v blízké době a lineupy budou vystaveny až v areálu festivalu.

Na plně zásobených barech budou v dostatečné míře nachystány drinky, pivo Rychtář 11°, grilované a uzené speciality i vegetariánská strava. Před případným deštěm vás ochrání kryté stagee a bary s posezením. Pro chvíle odpočinku poslouží připravená chill out zone, nebo stánek Bioplants a budete si moci zakoupit nevšední oblečení od Indielabels.

Tak tedy na slyšenou a na viděnou třetí červencový víkend v areálu bývalé obalovny v Babicích u Šternberka.
Realizační tým Sound of Šternberk

----------------------------------

SOUTĚŽ

V rámci festivalu je připravena soutěž pro začínající i zkušené DJ´s, jejíž výherci si budou moci zahrát v sobotně-odpoledních hodinách této akce.

Pravidla jsou následující: Svůj promo set nahrajte na server http://www.soundcloud.com a link na něj, i se svým telefonním číslem, pošlete na kontaktní e-mail, uvedený na konci, a to nejpozději 10 dní před začátkem festivalu. Délka setu se musí pohybovat v rozmezí 55 - 65 minut. Jako předmět zprávy uveďte slovo Soutěž. Všechny soutěžní sety budou po ukončení a vyhodnocení soutěže vystaveny na stránkách www.s-o-s.cz a porota, složená z členů S-o-S crew, z nich vybere ty nejlepší. Každý soutěžící bude o výsledku soutěže informován e-mailem a autor(ka) nejlépe ohodnoceného setu bude navíc odměněn(a) trikem Sound Of Šternberk. Pozor!. Uspět může maximálně 5 soutěžících, takže neváhejte a nahrávejte!

----------------------------------

Začátek: 16. 07. 2010, 19:00
Konec: 18. 07. 2010, 09:00
Vstup: free

---

GPS: 49°44'39.084"N, 17°16'15.832"E

Mapa (kliknutím na obrázek přejdete na mapy.cz):

[img]http://s-o-s.cz/images/stories/akce/201 ... snimek.jpg[/img]


Odkazy:


Web:
http://s-o-s.cz

S-o-S na Facebooku:
http://www.facebook.com/group.php?gid=47542137796

Oficiální skupina festivalu S-o-S Free Fest:
http://www.facebook.com/group.php?gid=47542137796

E-mail:
freefest<z>s-o-s.cz

---


Press:

Pro ty z vás, kteří byste tuto akci chtěli podpořit jejím zveřejněním na jiných serverech, máme přichystaný balíček, který obsahuje:
  1. plakát o rozměrech 1647 x 2635 x 24 bit[/*:m]
  2. oficiální tiskovou zprávu ve formátu doc (MS Word)[/*:m]
  3. oficiální tiskovou zprávu ve formátu bbCode (vhodné pro vkládání do různých fór)[/*:m]
  4. letecký snímek areálu akce[/*:m][/list:o]
    Vše je zabaleno v archivu rar.
    Balíček si můžete stáhnout z toho linku: s-o-s_free_fest_2010_press.rar

    S-o-S crew tímto děkuje všem, kteří se rozhodnou tuto akci propagovat.

Odpovědět