Minimal,deep,tech

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
maney25
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2014 03:34

Minimal,deep,tech

Příspěvek od maney25 »

Ahoj zdravím všechny,
to,že začínám s hraním tedka vynechme...já se chci hlavně zeptat jak to je v česku s hudebnímy žánry typu minimal,deep tech,deep house etc...momentálně žiju v londýně a tady to vyloženě válí,hlavně undergroundové bary/cluby to sou neskutečný pecky!Zkrátka a dobře ptám se jestli takové párty v česku jsou jestli jich je hodně,jestli sou přímo cluby co to hrají furt atd atd...většina lidí a prostě teenageři a všichni kolem 16-25 cca moc neujížděj na tomhle páč sou zvyklí na komerční typu pitbull,guetta atd atd...jestli to tak stále je to nevím nejsem informovanej a tak se ptám..a chtělo by to jaksi po čr tuhle scénu rozšířit...jak řikám londýn je toho plnej a lidi tomu rozumí a je furt plno.
Díky předem za názory/odpovědi a přidávám vám k tomu pár odkazů o čem přesně mluvím.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wOx_Y1cb9XA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CY-jVvxoNPc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LJn8b7lbAoQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aF3LUsx_Jyk[/youtube]

Uživatelský avatar
razor15
Příspěvky: 66
Registrován: 27 pro 2013 14:57

Re: Minimal,deep,tech

Příspěvek od razor15 »

Jsem mlaďoch a kluby moc nesleduju, ale na vesnicích snad nikdy, v maloměstech snad taky nějak extra a ve větších snad nějaké večery. Akce pojmenovaná "Deep blabla". Ale raději si počkej na zkušenější.

Jinak malej OT. Rozdíl mezi CZ a EN hudbou uslyšíš jednoduše na Ministry of Sound, kde dávaj tracky, které by tady rozhodně nesklidili takovej úspěch jako Pitbull nebo Guetta.

maney25
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2014 03:34

Re: Minimal,deep,tech

Příspěvek od maney25 »

Ok,díky za odpověd...ministry je ok ale ja stejně preferuju ''neznáme'' interprety a undergroundovej house atd..diky :)

Uživatelský avatar
atlon
Příspěvky: 862
Registrován: 04 bře 2008 13:30

Re: Minimal,deep,tech

Příspěvek od atlon »

no ono momentálne minimal, tech a deep je dosť okrajová a špecifická hudba pre dnešných mladých. Síce sa robia takéto akcie, ALE....
- buď sa to rieši ako "barová hudba" - hrá to tak aby sa dalo pri tom kecať
- buď sú maniaci čo sa stále dookola snažia takéto akcie aj organizovať, ale návšteva rovná sa prišli kamaráti s rovnakým záujmom ako DJ
- veľké akcie - raz za čas ale s veľkým menom

určite by som prijal takéto akcie aj u nás čo najviac, ale nedá sa bohužiaľ :cry: (dalo by sa ale veľmo dlhááááááááááááááááááááááááááááá cesta :lol: )
komercia vládne hudobným svetom

maney25
Příspěvky: 3
Registrován: 04 dub 2014 03:34

Re: Minimal,deep,tech

Příspěvek od maney25 »

Práve to samé si myslím no...okrajová atd...ale muj napad je prostě časem bar/club v čr a snažit se to rozšířit...samozřejmě by jela i komerční ale z větší části by bylo tenhle žánr no...lidi by měli začít vnímat jiné typy věcí než komerčních..uvidíme co bude časem ale ja momentalně v londyně frekventuju jenom tyhle žánry a jak sem už řekl je furt narváno a lidi užívaj...to samé by mělo být i v čr protože čr přeci je jen takovej ''párty island'' :D země chlastu a párty...proč se nesnažit o toto :))))

Odpovědět