>>> LIQUIDITY - Liquid DnB session <<< 19.10.2012 Pardubice

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
switch.man
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2010 10:28

>>> LIQUIDITY - Liquid DnB session <<< 19.10.2012 Pardubice

Příspěvek od switch.man »

>>>>> LIQUIDITY <<<<<
19.10.2012 // L-klub Pardubice

Obrázek

Po několika měsících (až letech) a po několika odpískání tohoto projektu, jsme se konečně nakopli a vypadá to, že čistě liquidovou akci pro vyznavače tohoto podžánru dnb konečně dotáhneme do konce. Datum je zde. Pátek 19.10.2012. V Pardubicích, kde je dramové obecenstvo přeci jen dosti tvrdšího vyznání, je to sice trochu ruská ruleta, ale co. Zkusit se má všechno, a když jsme si to jednou slíbili, tak to taky dotáhnem do konce. A bude jen na vás, jestli tenhle počin ještě někdy zopakujeme. Pevně doufáme, že ano .)

Kdo tedy bude na první LIQUIDITY stát na druhé straně mašinek?:

BROOKLYN aka JUANITA JUAREZ
Na sebe upozornil už v roce 2003 albem Spa Boy, vydaném na labelu Quazi Delict. Album, kombinace drum&bassu, downtempa a experimentálnější hudby, bylo nominované na Cenu Akademie populární hudby (Andel). Následovaly oficiální remixy pro kapely Esctasy of St. Theresa, Skyline, slovenské Veneer, The Slots (český remix roku podle časopisu Filter), Tata Bojs, Khoibu a další. V roce 2003 byl J.J. zvolen jedním ze studentů hudebního workshopu Red Bull Music Academy v jihoafrickém Kapském městě. Brooklyn se stal objevem roku 2002 v domácí anketě Dance Awards, ocenění producent roku a album roku získal ve stejné soutěži za rok 2003.

Jako Brooklyn se tento 25letý producent věnuje klubovějšímu pojetí drum&bassu. Ještě jako Juanita Juarez vydal na domácích vydavatelstvích dva dvanáctipalce, aby jako Brooklyn zakotvil na zahraničních labelech: jeho skladby v podobě vinylových singlu se objevily zejména na norské značce Subtitles, ale také na labelu Phuzion producenta Nookieho známého z Good Looking Records nebo na menších britských indie labelech Horizons, Spearhead, Dispatch a dalších. Jeho skladby aktuálně zní v klubech po celém světě.

Tohoto bezesporu úspěšného hudebního umělce, DJje a producenta vám představíme právě v pátek 19.10.2012 v pardubickém L-klubu na akci Liquidity.

REBORN
Pana Reborna už jste na našich akcích několikrát slyšet mohli. Ať na dřívějších akcích Drummatekk tak i na jedné Laminátce z naší režie. Tentokrát vám chceme Reborna představit v hudebním světle, které je mu velmi blízké. Jeden z talentů roku 2010 Czech Drumandbass Awards vás o svém nadání přesvědčí po boku Brooklyna a dalších DJs tohoto večera.

MC VAANT
MC, zpěvák, DJ a vůbec hudebník Vaant bude nejen supportovat naše dva headlinery. Opět jsme velmi rádi, že mr. Vaant přijal pozvání na naši akci - věříme, že vy také! .)

KROP-@TKO // drtek.cz
Pardubickému obecenstvu jistě ne neznámý DJ a promotér Krop-@tko z crew Drtek.cz - přijde zahrát své oblíbené liquidové kousky právě pro vás!

CARTEL SOUND DJs
Mike Goldfinch - naše poslední posila vás na Liquidity uvítá svým breakbeatovym setem
DESPECT
BANSHEE
FiDeL
switch.man


Takže nezapomeňte! Máte-li rádi Liquid dnb, určitě se za námi 19.10. přijďte podívat. A kdo ví, když vás přijde dost, tak to snad i někdy zopáknem :)

start: 20:00
konec: 6:00
vstup 80


FB Cartel sound
FB LIQUIDITY
homeweb drummatekk.cz

switch.man
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2010 10:28

Re: >>> LIQUIDITY - Liquid DnB session <<< 19.10.2012 Pardub

Příspěvek od switch.man »

LINEUP:
20:00 Mike Michal Goldfinch (BB set)
21:00 switch.man
22:00 Krop-atko
23:00 DESPECT
00:00 BROOKLYN aka JUANITA JUAREZ
01:30 REBORN (spec. liquid set)
03:00 Banshee
04:00 FiDeL
05:00 B2B - prezivsi DJs
06:00 ..bitter end

Odpovědět