Life Tree with Sandeagle & F1D0, 9.10. České Budějovice

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
iceSee
Příspěvky: 135
Registrován: 26 pro 2008 21:55

Life Tree with Sandeagle & F1D0, 9.10. České Budějovice

Příspěvek od iceSee »

[img]http://www.idj.cz/data/gallery/51150.jpg[/img]

Na sobotu 9.10. si djové Nowitz a Stanley de Vito připravili druhé vydání párty Life Tree. Pro tuto akci navázali spolupráci s agenturou Clubermix, tudíž se můžete těšit hned na 2 speciální hosty z tohoto bookingu, přičemž oba patří mezi vycházející hvězdy domácí scény. Ale nepředbíhejme.

Akci záhájí svým progesivním setem George Lieb, známí z hraní na jihočeských akcích Tranceplantation, Electro Party, Maximusic night a mnoho da...lších.

Na něj naváže Nowitz (http://djnowitz.wz.cz/), jehož mixy se neustále zlepšují a pomalu si buduje jméno na budějovické klubové scéně.

První pozvaný je "český Sean Tyas" - Sandeagle (http://www.myspace.com/sandeagle), jehož pravidelná radioshow „Trance Memories“, vysílaná na mezinárodní stanici trance.fm každý čtvrtek od 22h, patří mezi nejoblíbenější na celém rádiu. Sám se však považuje spíše za producenta, jehož hlavním zaměřením je Uplifting / Dream / Hard Trance. Poslednímu Sandeaglovu EP s názvem Animals se dostalo velice kladých recenzí a skladby nejen z toho EP podporují djs z celého světa, jmenovitě Dash Berlin, Giuseppe Ottaviani, Manuel Le Saux, Suncatcher a mnozí další!

ukázka tvorby : http://www.youtube.com/watch?v=3gGoIxOE9IA

promo set : http://www.clubermix.com/467-sandeagle- ... -2010.html

Jako druhý z pozvaných Clubermix hostů vystoupí dj a producent F1D0 (http://www.myspace.com/djf1d0), který se prezentuje zejména kombinací uplifting trancu, techtrancu a techna, přičemž umně balancuje na pomezí mainstreamu a absolutně neznámých tracků. F1D0 vstoupil do podvědomí hlavně svými energickými mashupy, které mají ve svých playlistech přední světoví djs (namátkou Judge Jules, Mark Sherry, Artento Divini, Mike Koglin). Residentní noci v Pardubicích či portugalském Lisabonu a hraní vedle jmen jako Soundlift (PT), ReOrder (SVK) a Indecent Noise (PL) dávají tušit, že Filip není pouze jedním z mnoha a jeho jedinečné vystoupení by si neměl nechat ujít žádný příznivec taneční hudby!

ukázka tvorby : http://www.youtube.com/watch?v=WEd-jfnkcTM

promo set : http://www.clubermix.com/381-dj-f1d0-a- ... -2010.html

Akci zakončí svým techno setem Stanley de Vito (http://www.idj.cz/sdv)

Chcete-li zažít párty plnou kvalitního trancu a techna, neváhejte, těšíme se na všechny. Vstupné 50kč.


Line UP :

21:00 - 23:00 George Lieb
23:00 - 00:30 Nowitz
00:30 - 02:00 Sandeagle
02:00 - 03:30 F1D0
03:30 - 05:00 Stanley de Vito

See ya!

Odpovědět