Jak se v ČR shání hraní....

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
konszpic

Jak se v ČR shání hraní....

Příspěvek od konszpic » 06 lis 2011 10:31

Tak tohle je taky dobrá metoda jak si sehnat hraní - dokonce se nestydí napsat "velice kvalitní", honorář 3000,- chlapec by měl pustit své ego trochu dolů a zapracovat aby nemusel dávat inzerát na shánění hraní..

"Nabízím hraní ve vašem klubu-diskotéce. Jsem schopen realizovat hudební produkci na vysoké úrovni včetně mluveného slova, moderování celé akce atd... Styl hudby: Dance, electro & disco house a další.. Mixuji na technice: Digitální přehravače DENON HD2500 a Denon DN-HS5500 Mixpult: DENON DN-X1700"

http://midi.cz/Comment.aspx?id=91501

pak bych měl v záloze ještě jednoho "známého DJe" z jižních čech, který si tak trochu rozjel kampaň na Facebooku a děcka mu to žerou :-D

Blast

Re: Jak se v ČR shání hraní....

Příspěvek od Blast » 06 lis 2011 11:37

Koho myslíš z těch jižních čech? :D
Reloop Mixage Interface edition, Reloop RHP-10

konszpic

Příspěvek od konszpic » 06 lis 2011 18:37

LINK SE SCREENEM

mám na mysli Stew Crossa aneb v jeho popisu "jednoho z nejnadějnějších DJs jihočeské scény" - posuďte po přečtení:

Děkuji moc za pozvání na událost, ALE !!!! TOTO co v té události bylo - no jako chlapče vím že budu asi u všech tvých sakra fanoušků loozer, ale tohle je tvůj marketing jo??? http://www.facebook.com/pages/Premium-f ... 7461895880 hodně "trapné" mi přijde takhle nahánět fans pro svou fan page druhý palec shora který se musí likenout je odkaz na tvou fan page a kolik lidí to dá to se nebojím ........ kdo trochu ví jak to zjitit hned pozná co jsou za skupiny pod takto trapnýma událostma atd. - jinak GOOOD LUCK v rektalních tůrách po alpách... WOW nejnadějnější jihočeský DJ, marketingovým nápadem dohánějící přední evropské společnosti ! respect !" .............. no řekněte sami.... uživatelé facebooku asi ví co to jsou za spamovácké události atp.

do zprávy mi přišla reakce od něj (naše konverzace):

ON
promin ze jsem to poslal i vam ale potrebuju nahnat lidi z cely CR a ne jen tady na jihu.... a oznacoval jsem to hromande....
vim je to svinstvo ale furt ucinejci nez za tu reklamu platit

já ti nevím, myslíš že ty lidi co ti na to díky tomuto kliknout zájímá kdo vubec jsi a co to je za stránku?? jakmile je to bude otravovat nějaký postování z tvé fan page tak prostě dají nelíbí se mi.. stejně nechápu kolik dementních děcek se najde a klikne a uvěří těm kecům co jsou vždy kolem těchto věcí... myslel jsem že fan page je o něčem jiným a né o nahnání nejvíc lidí z celé čr které to ani nezajímá - tohle mi (a nejenom mě, ale uplně všem co to četli a dali mi za pravdu) přijde totálně na hlavu ale to je tvůj boj

ON
no jasny ale lidi dnes proste o jakoukoli fan page nemaji vubec zajem... a aspon takhle se snazim zviditelnit o co nejvic lidi .... at ti kterym se to nelibi at se klidne odhlasi me jde jen o to ze se treba ke spouste lidem kterym se to muze libit nedostanu tak jsem sahnul po posledni moznosti.... pokud chces dam ti kontakt na toho cloveka a muze tak priradit i tvoji fan page... zalezi jak se domluvite... je to fakt jen o tom ukazat lidem co hraju a bud se jim to bude libit nebo ne.... furt se meji moznost odhlasit

.... ještě mi to bude nabízet - člověk, kterého jsem měl bohužel možnost na mácháči potkat na stejné stagi a tak trochu za tu jeho hodinu vyhnal lidi z naší stage na main/k jiným stagím - no škoda mluvit.... před odjezdem na mácháč v konverzaci se mnou a mejsi se nás ptal co má jako hrát, že vubec neví, že je to diskotékář a neví co tam má hrát a poté co nadnesl nápad že se s náma domluví na tracklistu jeho a nahraje si ten set jsme si zvysoka udělali na něj názor

joujou čeští "DJs"

Blast

Příspěvek od Blast » 06 lis 2011 19:47

Tak sem poslouchal jeden jeho set (ten Handsup) a teda jestli to takhle míchá i na nějaký jeho diskotéce tak to bych asi radši utekl... Při nahrávání tohodle asi nechal svůj obří talent někde v šuplíku...
Reloop Mixage Interface edition, Reloop RHP-10

Odpovědět