IMPACT NIGHT - Hawai Dance Stage

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
benja
Příspěvky: 94
Registrován: 11 pro 2009 14:01

IMPACT NIGHT - Hawai Dance Stage

Příspěvek od benja »

Nový projekt taneční zábavy! Více info na www.impactnight.cz

Přichází další opravdu našlapaná a jedinečná párty, která tu ještě nebyla! IMPACT NIGHT je tu právě pro Vás, aby Vám představila velkolepou taneční párty tady na Prostějovsku! Na co přesně se můžete těšit? V první řadě jsme oslovili profesionálni Djs, kteří mají svůj umělecký cit pro daný styl a předvedou Vám ho naživo na HAWAI DANCE STAGE. Absolutní novinkou v efektové show bodou 4 pódiové plamenomety, speciální led-vision stěna, bubble show, laser show a Lightsticks aneb svítící tyčinky pro každého, je jich přes 1000kusů. Že Vám tohle nestačí??? POZOR!! Rozdáme originální CD s aktuálními tanečními hity za 20.000,-Kč. Pořád Vám to nestačí? Svozy zdarma, speciální míchané nápoje během celého večera a vstupné za pouhých 70kč. Doufám, že toto všechno je pro Vás dostatečný důvod navštívit IMPACT NIGHT! Také si lze u vchodu zakoupit za symbolickou cenu HAWAI doplňky, které pro Vás budou nachystány po celý večer! Tím více zapadnete na tuto akci a budete se cítit opravdu jako ha HAWAI.

Dalším překvapením na této akci bude sestava, kterou jen tak někde neuvidíte . Nyní máte možnost si ji prhlédnout, poslechnout a k tomu pořádně zapařit! HAWAI DANCE STAGE, tak se jmenuje hlavní stage večera, která bude jak už název sám napovídá ve stylu HAWAI. LINE UP: DJ Benja, DJ Rosman, Franta DJ Babka a DJ Tarabass.

Jelikož taneční párty je hlavně pro Vás, můžete do ní také vstoupit tím, že si napíšete jaký song by jste chtěly zahrát! Bude pro Vás připraven papírový blog s tužkou, na který během večera můžete psát Vaše vzkazy, přání, nebo pokud budete chtít něco zahrát.

Jako hlavní rádiový mediální partner je pro tuto akci opět nejposlouchanější rádio nejen na Prostějovsku a tím je Rádio Haná – Nejlepší hudební výběr 92.3fm! Tiskovým hlavním mediálním partnerem je Prostějovský Večerník. Další partneři jsou - Semtex, Berentzen, Kulturák Smržice, grafik Roman Pustějovský, HR-soundlight a spousta dalších.

AUTOBUSOVÉ SVOZY zajišteny pro Vás ZDARMA ! Přesný jízdní řád se dozvíte na WWW.IMPACTNIGHT.CZ a tam se také dočtete podrobnější info o akci!!

!! SPECIALNI SOUTĚŽ PRO DJs, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM SI ZAHRÁT NA IMPACT NIGHT !! více na www.impactnight.cz

Co Vás tedy čeká?
- 4 pódiové plamenomety
- Speciální led-vision stěna
- Bubble show
- Laser show
- Rozdávat se budou cd v hodnotě 20.000Kč
- Svozy zdarma
- Po celý večer speciální míchané nápoje
- Akce na vybraný druh alkoholu
- HAWAI doplňky
- Lightsticks přes 1000kusů
- Vstupné pouze 70Kč
- Profesionální DJs

Toto vše bude na nejlepší párty široko daleko!

Takže se vyplatí přijít!

Takže je opravdu se na co těšit! Pro všechny – 1.10.2010 – MOSTKOVICE sokolovna – IMPACT NIGHT a HAWAI DANCE STAGE!

www.impactnight.cz

Odpovědět