IMPACT NIGHT 4 - War of the Worlds

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
benja
Příspěvky: 94
Registrován: 11 pro 2009 14:01

IMPACT NIGHT 4 - War of the Worlds

Příspěvek od benja »

22.4.2011 - KaS Centrum - Prostějov !!
Obrázek

Na začátku a v předchozích dílech IMPACT NIGHT bylo naší snahou Vám ukázat a zároveň připravit taneční party, která bude mít nadregionální charakter. Všem slibovaným a propagovaným závazkům jsme v minulých dílech dosáhli a věříme, že jsme tím splnili i Vaše očekávání.

Díky dobrému dynamickému teamu lidí, zkušenostem a snahou pokračovat dál v této párty, si Vás dovolíme pozvat na 4. Díl, který bude 22.4.2011 tradičně v Kulturním a Společenském centru v Prostějově.

I za touto serií s názvem WAR of the WORLDS stojí silná jména, korektní lidé, prestižní mediální partner Kiss Publikum rádio a nadnárodní společnost Universal Music. Závazky, které se Vám prezentují, budou dodrženy tak, aby vedli k Vaší maximální spokojenosti.

V tomto díle se společně s Vámi posuneme opět kousek výše, ať je i tato párty zážitkem a tou pravou zábavou, kterou od IMPACT NIGHT čekáte.

IMPACT NIGHT – War of the Worlds poprvé představí hvězdu evropského formátu, člověka který je komerčně známí svými singly a vystoupením od Anglie přes celou Evropu až po Japonsko.

SHAUN BAKER osobně v Prostějově!!!

SHAUN BAKER extrovertní osobnost, který boural a bourá přední příčky Evropských hitparád. DJ který hraje rád na velkých i malých, komerčních i nekomerčních akcích a velice rád popisuje svůj styl jako „universální muziku“ – tedy ne pouze s vyhraněným hudebním vkusem. To co při svých DJ-setech preferuje je, poskládat skvělou DJ show z různých tanečních stylů – Trance, dance, house, electro, techno, Hands Up! Jeho profesionální DJ set je vždy uměleckým zážitkem.

Poprvé na IMPACT NIGHT a zároveň další tahoun, který vystoupí na main stage bude bezpochyby King of Drum and Bass. DJ, brněnský předseda představenstva Redrum.cz a pohodový člověk X-MORPH.

Jména jako Ondra Zehnal, DJ Benja, Tarabass, Franta Dj Babka, které doplní multifunkční MAIN STAGE, si myslím že není nutné představovat. Jen pro zmínku, každý z nich má v hudebním světě svou historii , své místo , prestiž a silnou základnu svých fanoušků v rámci stylů, které mixují a se kterými se Vám i nyní představí v rámci vystoupení 22.4.2011 – KaS Centrum Prostějov.

------
SPECIAL EFFECTS AND INFORMATION:

SESKOK PADÁKEM ( TANDEMOVÝ SESKOK)

Zapař a skoč! Všichni, kteří se zůčastní této taneční párty, mají možnost získat zcela zdarma Tandemový seskok! Najdi si krásné hostesky, které budou dostatečně označeny heslem “ ZAPAŘ A SKOČ“! Vyplníš kartičku se jménem, příjmením, datumem narození a městem, poté jim kartičku odevzdáš do příslušného boxu, který budou mít u sebe. Před vystoupením zahraniční hvězdy SHAUNA BAKERA, vylosujeme jednoho z Vás, který získá zcela zdarma TANDEMOVÝ SESKOK PADÁKEM – na prostějovském letišti!VIZUÁLNÍ EFEKTY
Připravujeme pro Vás upravení světelného parku tak, aby charakterizoval tématiku taneční párty a zároveň oslovil jak stálé tak i nově příchozí hosty.

LASER SHOW
ČTYŘI profesionální výkonné lasery, které budou za pomocí zrcadel udávat směr a prestiž této párty. Máte se na co těšit! Pokud nemáte skafandry, tak Vám doporučujeme silné sluneční brýle.

!!! CRYOGENIC BAZOOKA SHOW vs. FIRE SHOW !!!
Šťavnatou ochutnávkovou a naprostou bombou budou dvě cryogení bazooky! Bazooka, tzv. cryogení dělo je zařízení, jehož smyslem je velmi výkonná mrazící schopnost. Představte si ohromné exploze mrazivé mlhy hnané tlakem téměř 190 barů, která v ústí fukaru dosahuje až -75°C. Tyto dvě děla do Vás po celý večer budou chrlit oblaka CO2, které Vás dostatečně schladí na to, aby jste si celý tento večer pořádně užili. WAR OF THE WORLDS bude mít již standardní FIRE SHOW, kde Vás zase rozpálíme do správného rytmu taneční párty.

OZVUČENÍ
Jak už jste jednou zjistili, tak sami dobře víte, že co se týče čistého a zároveň dynamického zvuku, tak na tom IMPACT NIGHT nikdy nešetří.
Můžete se těšit na lahodný čistý dynamický zvuk o výkonu 19kW.

PARKOVÁNÍ:
Pro parkování využijte parkovací místo blízkosti areálu, a sledujte případné pokyny bezpečnostní služby. Veškeré informace ohledně možnosti parkování naleznete na plánku akce.

KOUŘENÍ:
Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách.

MINIMÁLNÍ VĚK:
Minimální věk pro vstup na IMPACT NIGHT je 15let.

BARY:
Změnou a také přidáním dalšího místa, kde bude umístěno PIVO se bude nacházet ve spodní části KaS Centra, kde to zcela jistě oceníte. Horní BARY budou mít nové rozložení tak, že když příjdete po schodech nahoru, budete mít možnost si z jakékoli strany koupit jak alko, nealko tak i PIVO. Zvyšujeme profesionalitu, snižujeme čekací dobu! Rozmístění barů Vám ještě upřesníme do záložky „Kdy a Kde“

TOALETY:
KaS Centrum nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Ty jsou umístěny v přízemí budovy.

MÍCHANÉ NÁPOJE:
Profesionálové Vám namíchají ty nejlepší drinky! Jejich nabídka obsahuje jak alkoholické, tak i nealkoholické míchané nápoje

ŠATNA:
Velkokapacitní, bezpečná šatna za 10 kč je situována přímo naproti hlavního vchodu. Provozní doba šatny je 20:00 – 03:30hod.

VSTUPENKY A VSTUP DO ARENY:
Kompletní informace doplníme později!

BEZPEČNOST:
Návštěvníci u vstupu budou postupně pouštěni do prostor KaS Centra a to z toho důvodu, abychom byli přesvědčení o tom, že se nenajde potencionální narušitel, který by Vám jakýmkoli způsobem mohl ohrozit či znepříjemnit celý průběh taneční párty.
Z důvodu, zvýšené bezpečnosti bude u vstupu probíhat kontrola občanského průkazu, nebo průkazu kde je uvedena fotka a osobní údaje ( minimálně rodné číslo ) .. Děkujeme za pochopení
Během celého večera na Vás bude dohlížet ochranka taneční párty IMPACT NIGHT, která svými zkušenostmi zajistí hladký průběh celé párty.

Předprodej vstupnek !!
Předprodejová místa:

Prostějov: Hudební nástroje Zdeněk TYL – Kramářská 1 (v podchodu u Floridy)

Zlín: Rádio Kiss Publikum – Bartošova 45 (obchodní dům Modus)

Boskovice: Shit Music – Masarykovo nám. 34

Ostrava: Koleje Poruba, budova „E“, pokoj číslo:“342″, tel. klapka: 7660, od Pondělí do Čtvrtka ( 17:00 – 21:00 )

Olomouc: TITI TWISTER – Denisova 28

Odpovědět