IMPACT NIGHT 2 - Captain Morgan Stage PROSTĚJOV

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
benja
Příspěvky: 94
Registrován: 11 pro 2009 14:01

IMPACT NIGHT 2 - Captain Morgan Stage PROSTĚJOV

Příspěvek od benja »

Prostějov – KaS Centrum – start 20:00
[img]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak ... 6497_n.jpg[/img]
VÍCE INFO NA WWW.IMPACTNIGHT.CZ


Taneční liga párty, plyšáková párty, UV párty a Bubbles party jsou prestižní taneční akce, které Vám nabízí každý zvlášť!

IMPACT NIGHT 2 se pro Vás posunula zase o žebříček výše a na této exluzivní taneční párty, Vám dáme vše pod jednu střechu!

Monstrózní KaS Centrum Prostějov se promění v obrovskou pumpující CAPTAIN MORGAN STAGE!

Chcete mít přehled na jakou akci jdete a co od ní čekat?!

Zde Vám uvádíme stručný korektní přehled toho, co Vás v tento jedinečný večer čeká!U vstupní brány tohoto monstrózního zábavného centra dostane prvních 500 návštěvníků PLYŠÁKA – ZDARMA!

Poté co si odložíte bundy do bezpečných prostor šaten v KaS Centru, tak Vás čekají schody do prvního patra, které pro Vás budou bránou do úplně jiného světa!

Důležité info pro kuřáky! Nemusíte chodit ven před KaS Centrum, ale v klidu si popíjet drink s cigaretou na prostorném balkoně v prvním patře.

Zde Vás také budou čekat profesionální barmani s těmi nejlepšími míchanými nápoji po celý večer! Můžete zkusit jak alkoholické tak i nealkoholické míchané nápoje!

Dva velké bary! Na každém z nich bude čtyř členná obsluha, která na Vás bude čekat se spoustou zásob alko i nealko! Pivko poteče proudem! Na každého se dostane! Zvyšujeme profesionalitu, snižujeme čekací dobu!

Při vstupu na pumpující dance stage Vás všude okolo bude čekat neuvěřitelných 2000kusů Lightsticks, které budou rozházeny po celém sále! Záleží na Vás kolik si jich na sebe poberete, aby jste navodili tu pravou taneční atmosféru a rozzářili kotel pařících lidí.

Celý večer akce na CAPTAIN MORGAN za neuvěřitelnou cenu se spoustou luxusních dárků!Je to pro Vás málo?! Pořád ještě váháte zda-li přijít na tuto jedinečnou taneční párty, kterou Vám jen tak někdo nenabídne?! A to přímo v Prostějově?!

Během večera se budou losovat CD v hodnotě 20.000kč s těmi nejžhavějšími hity současnosti! U vstupu pro Vás budou připraveny lístečky, které vyplníte, donesete na podium a vhodíte do krabice označené TANEČNÍ LIGA! Z této krabice Vás budeme losovat a Vy budete vyhrávat!

A nejen to!

Další atraktivní ceny z OČKA budeme rozdávat během celého večera.

VIZUÁLNÍ EFEKTY:

Díky prostornému podiu, na kterém budou vystupovat účinkující, Vám zajistíme neopakovatelnou ohňovou show, kterou jen tak někdo nemá! Čtyři velké plamenomety Vás dostatečně rozpálí a dodají atmosféru, která udělá opět IMPACT NIGHT 2 neuvěřitelnou! V pozadí DJs Vás čeká šestimetrová Led-vision stěna, která bude zpestřovat vizuální atmosféru večera!

LASER SHOW

Dva profesionální výkonné lasery značky KVANT 3W, se kterými se svítí na prestižních parties. Doposud jste viděli pouze 0,3W!

OZVUČENÍ A MULTISCANNER OSVĚTLENÍ

Můžete se těšit na lahodný čistý dynamický zvuk o výkonu 14kW , světelnou scanner show během celého večera! A jako decentní kokino pro více efektu bude profesionální bubble machine s UV náplní!


GO GO DANCERS:

Exkluzivně jsme pro Vás připravili po celý večer karibsko-havajské profesionální sexy GO-GO tanečnice, které Vás příjemně naladí a povzbudí, jak si pořádně zapařit v kotli! Fotky a informace ohledně GO-GO, najdete na oficiálním webu party IMPACT NIGHT 2!

DJs:

Kdo do Vás bude pumpovat decibely kvalitní muziky?! Kdo jiný než profesionálové!

Ondra Zehnal /Rádio Kiss Publikum Zlín/
DJ a profesionální moderátor rádia Kiss Publikum, vůdčí osobnost hitparády disco n.6. Ondra bude vybaven těmi nejžhavějšímy songy letošního podzimu a s velkou kvalitou bude moderovat tento večer. Vždy vystupuje na prestižních akcích a dnes tomu nebude jinak.

Dj Ozzy /Očko Praha/

Ozzy je jednou z nejvýraznějších postav současné taneční scény u nás ČR a na Moravě. Nyní spolupracuje s různými radii ,TV a taky mediální tiskem , různými časopisy Velký respekt si získává nejen jako DJ, ale zejména jako velmi nadějný a talentovaný pořadatel.

Franta Dj Babka /Universal Music/ Traxx Praha / www.fbagency.eu/

Manager a DJ prestižního vydavatelství Universal music / Traxx/ a zároveň majitel hudební agentury Fbagency.eu. Před Vámi vystoupí Franta DJ Babka!

Tarabass /www.djtarabass.eu/

Hutný basový energický sound ve stylech Breaks/electro house, producent z TB production, který vystupuje se svými Dj sety v rádiích, zároveň spolupracuje jak s českými tak i se zahraničními interprety.

DJ Benja /www.impactnight.cz/

Zakladatel tanečního projektu IMPACT NIGHT. Mladý a nadaný DJ, který si za svoji krátkou kariéru prošel mnoha kluby i diskotékami, takže umí posoudit před jakým publikem vystupuje.Jak se na akci dostat?! Přeci ZDARMA s našimi svozy! Autobusové svozy zcela Zdarma! Trasy a časy budou uveřejněny na oficiálním webu IMPACTNIGHT.cz a také FACEBOOKu!Line UP:

20:00 – 22:00 – DJ Benja vs. DJ Ozzy
22:00 – 23:30 – Ondra Zehnal
23.30 – 00:00 – Soutěžící DnB DJ
00:00 – 02:00 – Franta DJ Babka
02:00 – 03:00 – Tarabass
03:00 – 04:00 – DJ Benja

Odpovědět