/// DRUMMATEKK vol.9 \\\ 9.12. L-klub Pardubice

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
switch.man
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2010 10:28

/// DRUMMATEKK vol.9 \\\ 9.12. L-klub Pardubice

Příspěvek od switch.man »

[img]http://drummatekk.cz/pict/flyers/drumm_9_w400.jpg[/img]

9. 12. DRUMMATEKK vol. 9

L-klub, Pardubice


Podeváté přichází do pardubickýho Elka (kavárna) akce s názvem Drummatekk a to v pátek 9. 12. 2011 od 20:00 hod. Číslovka 9 značí také to, že jsme se mohli také již 8 krát poučit, co dělat, jak dělat a proč to dělat tak jak to děláme.
A věříme, že akcička, kterou pro vás momentálně po večerech kutíme, bude opět o kousek vybroušenější a dejme tomu i o krok profesionálnější. S tímhle vědomím a svědomím jsme stavěli také lineup devátého Drummatekku a věříme, že žánrově to bude libovka od začátku do konce :)
V pátek 9. 12. budou tedy brány pekelné zevnitř otvírány následující sestavou:

ELWIRA
/ ONEmanCREW

/ http://www.myspace.com/djelwira

Brněnská krásná asfaltokroutička točí placky něco kolem osmi let a za tuto dobu se stala zcela určitě uznávanou českou DJjkou. A nejen českou, Elwira má za sebou hraní na Slovensku, v Rakousku, Německu atd. Elwira v Pardubicích nebude hrát poprvé, již se zde několikrát ukázala a z reakcí návštěvníků je rozhodně dobře, že do Pardubic zavítá znovu!
Kdo Elwiru nezná, tomu můžeme představit její oblíbené producenty, z jejichž děl tvoří své mixy: Masheen, Kano, Lethal, Khanage, Temper D, Limewax, Pyro, Break, N.phonix, Cooh, Tenebra, Pylon, Prolix, N.Phect, Dizplay, Spinor, Counterstrike, Raiden, Prode, Propaganda, Proket, SKC, Tactile, Matt-U, Loxy, Icicle, Budoka.

PANZER
/ Redrum crew

/ http://www.myspace.com/dj_panzer

Původem z 3nce, začal s drumandbassem kolem roku 2000, nicméně hraní se chopil až léta páně 2005. Od té doby se stal součástí brněnského uskupení Redrum, pod kterým rozsévá nemilosrdné basové linky po celé Moravě. Měl tu čest zahrát si po boku velkých jmen jako Noisia, Black Sun Empire, Corrupt Souls, Apex, Jade, Allied, Morebeat, Rido a dalších. Jeho sety jsou koncentrací tanečně zaměřeného techstepu a neurofunku, který je sem tam proložen nějakou mainstreamovější záležitostí tak, aby výsledek měl „koule“ a jakýsi drive, který vás bude nutit k neustálému pohybu po danceflooru.

FORMITOX
/ FDC.cz


Pardubák tělem i duší, DJ a promotér, který spolu se svými kumpány z FDC crew dávkují porce zlomených beatů na velmi oblíbených Drum'n'Bass Conferencích (nejbližší tento pátek 18. 11. 2011) a proto snad ani netřeba jej více představovat :)
Důvodem pozvání právě Martina, jsou jeho výborná selekce a mix, které nám budou zapadat do lineupu devátého Drummatekku jako prdel na hrnec!

VAANT
/ Vaant.cz

/ alefzero.net

To je TEN, který provází pardubickou - nejen drumandbasovou - scénou už… hodně let :)
Nebudeme plácat superlativy, realita je ovšem realita a všichni víme, že nebýt Vaanta, tak by mnoho a mnoho ročníků kolejních svěřenců i pardubáků neměli možná ani tucha, co znamenaj slova jako drum and bass, break beat, jungle, liveacts ….. A proto nám je ctí, že tento člověk bude součástí naší akce jako třešnička na dortu :)
MC, člen break-jazz-drumandbass-punkové kapely Alef Zero bude svou osobností podtrhovat a doplňovat devátý Drummatekk.

CARTEL SOUND DJs
DESPECT / BANSHEE / CONDUCTOR aka LEEKENS / FiDeL / switch.man
/ drummatekk.cz

…tudíž ta partička, která tuto akci pro vás chystá, vaří, peče, lepí, zvučí, spamuje a v neposlední řadě taky něco zahraje. Po hodně dlouhé době se taky sejdeme všichni pohromadě, což bude peklo samo o sobě nehledě na pekelný lineup :)

linkz:
web
FB

switch.man
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2010 10:28

Re: /// DRUMMATEKK vol.9 \\\ 9.12. L-klub Pardubice

Příspěvek od switch.man »

LINEUP

20.00 - Conductor & switch.man
21.15 - FiDeL
22.00 - Banshee
23.00 - ELWIRA
01.00 - PANZER
02.30 - FORMITOX

03.30 - Despect
04:30 - all not dead DJs

+ MC VAANT support

Odpovědět