>>> DRUMMATEKK vol.11 <<< 7.12.2012 // L-klub Pardubice

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
switch.man
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2010 10:28

>>> DRUMMATEKK vol.11 <<< 7.12.2012 // L-klub Pardubice

Příspěvek od switch.man »

7. 12. DRUMMATEKK vol. 11
7.12.2012 // L-klub // Pardubice

ObrázekČas se sešel s časem, slovo dalo slovo a vyplynulo z toho pokračování akce s názvem DRUMMATEKK. Jedenácté pokračování bude ve dvoustageovém hávu. S kumpány z Figura sound system jsme pro vás upekli tuhle předvánoční mňamku, na který si každej obrážeč beden přijde na svý .) Takže jdem na to:


STAGE 1 – velký sál:
FIGURA SOUND SYSTEM / http://www.figurasound.cz
GRANKO SOUND SYSTEM / http://www.granko.hu.cz
+ guests:
MAJKL NSK
+ Liveacts:
RODODEN / Granko
MATI BRUNT / Figura
+ visual
1/2 KANGOO

O plnění vašich uší libozvučnými tóny a masáž vnitřností se na hlavní stage ve velkým sále pardubickýho Elka postará technika sound systémů FIGURA a GRANKO, jejichž členové budou stát právě na druhé straně vzniklé vozové hradby. Na stejné straně hradby se představí - coby host této akce - také MAJKL / NSK ze stejnojmenného legendárního soundu. K poslechu a tanci zahrají i dvě "lajfka" a to v podání mistrů MATI BRUNTa a RODODENa z Figury a Granka. Vizuální stránku věci přidá a svými obrázky vás bude krmit jedna polovina dvou klokanů - tudíž 1/2 KANGOO.


STAGE 2 – kavárna:

SHADE aka GASMASK 71 / hoofbeats.cz
Tento DJ, produncet a pekelník vůbec, se narodil v Olomouci a prakticky od dětství poslouchal elektronickou hudbu. Jako DJ se začal učit hrát v roce 1999 a od roku 2000 pak pravidelně vystupuje. Booking měl jestě tehdy pod hlavičkou klubu Depo9 v Olomouci. Následovalo pravidelné hraní po celé ČR, všude kde to šlo, občas i v zahraničí - v Německu, v Rusku, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Rakousku nebo v Chorvatsku. V roce 2006 začal experimentovat s vlastní produkcí, což trvá dodnes, vydával tracky na labelu Mindsaw Recordings, který byl bohužel nedávno zrušen. Oblíbenými producenty Shadeho jsou například Techitch,Spl, Loxy, Raiden, Current value, Kemal, Usual Suspects, Limewax,Hive, Dom & Roland; což jen dokresluje míru zvukové romantiky, která na vás bude 7.12. v Elku čekat.

KESHU / DNB Conference / FDC crew
Keshu je bezesporu jedním z nejlepších pardubických DJs stylu DnB vůbec. Čisté mixy, výborná tematická selekce tvořící ucelené tvrdé zvukové koláže, to jsou synonyma jména KESHU. Pardubickému publiku tedy jistě známý dj, začínající producent; promotér a pohodový člověk v jedné osobě k tomu. KESHUa můžete slyšet pravidelně na akcích DNB Conference jeho domovské crew FDC - v Žlutém psovi; a v klubech po celé republice.

CARTEL SOUND DJs :
BANSHEE
DESPECT
FiDeL
switch.man

A věřte tomu nebo ne, budou hrát i pánové z Cartel soundu .)

Mno.. Takže nemáteli 7.12. do čeho píchnout, tak jste srdečně zváni! Prosím, drogy, zbraně a hatering nechte přede dveřmi Elka. Nebo víte co.. zbavte se toho úplně .)

linkz:
http://drummatekk.cz/
fb http://www.facebook.com/events/463715080347851/

Odpovědět