Dobrejk Večer feat. Danny Briottet

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
honcka
Příspěvky: 1921
Registrován: 09 dub 2009 14:11
Vybavení

Dobrejk Večer feat. Danny Briottet

Příspěvek od honcka »

[img]http://img801.imageshack.us/img801/743/ ... ndwave.jpg[/img]

Další vydání brejkového večírku, tentokrát přijede legenda celé elektronické scény Danny Briottet (Renegade Soundwave / Red Star / 3DB - UK). Jeho por

Na Dobrejk Večer dorazí legenda... no, nejde napsat nic triviálnějšího. Tohle označení se používá dneska téměř na každého, koho jste poslouchali v pubertě a ještě se udrží na nohou, aby sem přijel zahrát. Ovšem zářijový host Dobrejku bez debat elektronickou hudbu (a zásadně i breakbeat) ovlivnil. Možná jméno Danny Briottet nezná každý, ovšem Renegade Soundwave snad už jo. Pokud ne, jděte si to vyřídit se svými a) rodiči, b) staršími sourozenci, c) staršími kamarády, d) učitelem hudebky. A poděkujte Radiu 1, že díky kulturnímu servisu znáte alespoň jeden jejich track.

---

DOBREJK VEČER feat. Danny Briottet (Renegade Soundwave / Red Star / 3DB - UK) and MC Brother Culture (UK).

Danny Briolettet – legendarni producent a dj, vyhradni autor hudby britske elektronicke kapely Renegade Soundwave. Renegade Soundwave byli pionyri v oblasti elektronicke hudby, jejich fuze breakbeatu,du bu,reggae a techna spolu se zivymi nastrojemi zpusobila na konci 80 let mensi revoluci v tanecni hudbe. Po Depeche Mode byli druhou nejvetsi kapelou na britskem labelu Mute. Jako jedny z hlavnich vzoru je uvadeji takova jmena jako Prodigy, Chemical Brothers nebo Leftfield. Danny je dodnes hudebne aktivni, venuje se hlavne breakbeatu, po konci RSW remixoval treba Depeche Mode, Mobyho, Cypress Hill,Radiohead a jina svetova jmena.

1st stage
Danny Briottet (Renegade Soundwave / Red Star / 3DB - UK) and MC Brother Culture (UK)
http://www.myspace.com/dannybriottet

RENEGADE SOUNDWAVE 'RENEGADE SOUNDWAVE'
http://www.youtube.com/watch?v=U-O3rh95HIA

Renegade Soundwave - Thunder
http://www.youtube.com/watch?v=vib0eZxl-AM

Mikkim live + MC Turner (UK)
Kaplick + Saku + Voita (breakbeat.cz)

2nd stage
Natural Born Shampoos

Odpovědět