COMPUTERARTIST | SOBOTA 27.10. | EVENT BAR HRADEC KRÁLOVÉ

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
kontout
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2011 14:16

COMPUTERARTIST | SOBOTA 27.10. | EVENT BAR HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek od kontout »

MAYHEM 'N' MADNESS with COMPUTERARTIST | SOBOTA 27.10. | EVENT MUSIC BAR

FACEBOOK UDÁLOSTI: http://www.facebook.com/events/451082168277051/

Mayhem'n'Madness je zpět a silnější než kdy dřív!
http://www.facebook.com/mayhemnmadness

[img]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 7051_n.jpg[/img]

► Na dalším díle týhle párty bude hostem jeden z nejlepších českých drum'n'bassových producentů a skvělý dj Computerartist, který k nám dorazí až z Havířova.
► O support se postará dlouho ztracený synek Esjay, prasátka milujcící Pfanner a hradecký pacholek Watever. K nim se přidají Konto a Dumas v b2b setu pro maximální faktor kalby.
► Projekce má na starosti již tradičně velmi kreativní a talentovaná banda PIXSLE s jejich lehce narušenými obrázky. Jejich další projekty hledejte na http://pixsle.blogspot.cz/.

DJs:

► Computerartist
Mladý, talentovaný producent a DJ ze severu Moravy, konkrétně z Havířova. Počátek jeho producentské kariéry se datuje někdy do roku 2008, kdy okouzlen zlomenými beaty a temnými zvuky neurofunkových producentů jako SPOR, NOISIA, PHACE atd., začal pracovat na tvorbě vlastních skladeb, s cílem se co nejvíce přiblížit svým vzorům. Poprvé o sobě dal výrazněji vědět v roce 2009, kdy se na fórech objevila demoverze skladby Epistasis, která byla výsledkem spolupráce s jeho přáteli Qo a Equidem. Od této chvíle se s rostoucí kvalitou jeho skladeb bleskovým tempem dostává do podvědomí DNB komunity, jak u nás, tak následně i ve světě. Přichází nabídka na první free release pro italský label CULTURE ASSAULT, na kterém se objevila skladba s názvem AURORA (zazněla také v Demolition Room mixu od Liama Tallona pro BREED12INCHES). Počátek roku 2010 přináší další release v podobě opěvovaného remixu na skladbu od PSYEKA s názvem CHALLENGE THE GOD, která vychází na českém labelu DEAFMUTED a která se umístila na 4. místě v anketě o nejlepší skladbu roku 2009 v anketě CZECH DRUMANDBASS AWARDS 2009. Rok 2010 je také rokem, kdy začíná prezentovat svou tvorbu i jako DJ po nejrůznějších moravských klubech. Jako třešnička na dortu přichází pozvánka zahrát k 10. výročí legendárního ostravského klubu FABRIC.Po boku takových jmen, jako je AUDIO, FUTUREBOUND, nebo DRUMSOUND. Momentálně jsou v plném proudu práce na dokončení debutového EP pro anglický label CLOSE 2 DEATH, dále pak nejrůznější kolaborace s producenty z celého světa, a hromada nového materiálu.
http://www.facebook.com/computerartistofficial

► Esjay
Esjay je fascinován drum and bassem již více než pět let. Před publikum se poprvé postavil v roce 2008. Od té doby se objevuje na akcích po Královehradeckém kraji, většinou jako support partičky WAB Project, se kterými vystoupil i po boku zahraničních producentů. V roce 2011 se potkává s Wateverem a zjišťují, že mají stejný názor jak na muziku, tak i na organizaci akcí. Od Esjaye můžete čekat drum and bass s ostrým a neoposlouchaným zvukem, rád však zabrousí i do vod dubstepu, glitch hopu a electro housu.

► Watever
Watever není na hradecké scéně žádným nováčkem. Pravidelně pořádá v HK párty Mayhem'n'Madness plus Dirty Squirty a Bash of Fresh. Akce jsou většinou orientované na tvrdší styly lámané hudby. Zakládá si na silných dropech, pořádných pilkách a úderném beatu.

► Pfanner
Tento mladý DJ, původem z Broumova, jehož doménou je tvrdá stránka drum and bassu, se nespokojí s níčím jiným než surovým zvukem plechové pánve.
Jeho sety jsou plné nenávisti, výkříků ze tmy, přicházejících do reproduktorů přímo z pekla.

► Dumas a Konto
Mladí hradečáci, kteří se vám za mixem představí ve společném setu. Jejich styl cestuje skrz mnoho stylů drum'n'bassu a dubstepu a rozhodně by byla chyba nechat si je ujít.

Odpovědět