Amnesia Closing 2011

Co se kde koná nebo konalo, kdo kde hraje nebo hrál, kdo zazářil atd.
Odpovědět
djfelixus

Amnesia Closing 2011

Příspěvek od djfelixus » 19 říj 2011 18:57

www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

milan

Re: Amnesia Closing 2011

Příspěvek od milan » 19 říj 2011 22:06

Pravidelne si na djforum chodim cist na ceske pomery dobre diskuse, kterej jsou nekdy i docela vtipne . Ale kvalita jde postupne dolu a ty jsi tomu jeste nasadil korunu. Nechapu proc jsi zacal davat pouze linky misto regulernich prispevku. Neni nutne kopirovat cely obsah, stacil by kratky vytah s odkazem na cely clanek na tvuj web. Proti tvemu webu nic nemam, jen me zarazi, ze si to tady admini nechaji libit. Uz jsem je na tve chovani upozornil. Jestli to takto pujde dal, tak za chvili tu budou vsichni hazet jen linky namisto normalniho diskutovani. Zkus o tom popremyslet - toto je forum ne RSS ctecka.

djfelixus

Re: Amnesia Closing 2011

Příspěvek od djfelixus » 20 říj 2011 06:34

Co se týče tohoto konkrétního článku, tak vzhledem k tomu, že se jedná o videoreport, jehož součástí je video ve Flashi (které na djforum umístit nelze), dal jsem sem link.
Co se ostatních příspěvků týče, ano, krátký úvodník z článku sem dávat mohu, to je pravda. Celé články sem ale nedávám z toho důvodu, že v nich jsou často obrázky nebo jiný aktivní obsah, který by se sem dával velmi zdlouhavě.
S jedním z administrátorů jsem v kontaktu, protože DJForum a FreeDJ se partnersky vzájemně podporují. Články a nový obsah tu alespoň rozvíjejí to, co někteří zabíjejí nesmyslnými dotazy.
Úroveň fóra si poslední dobou totiž určují zejména začátečníci ptající se dokola na jedno a to samé. Než aby raději chvilku pohledali na Googlu, ptají se hned na věci, o kterých nemají ani páru.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

Odpovědět