Reloop DDJ-SB věrohodnost inzerátu

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Odpovědět
Páťa
Příspěvky: 23
Registrován: 22 črc 2014 00:09

Reloop DDJ-SB věrohodnost inzerátu

Příspěvek od Páťa »

Narazil jsem na inzerát
http://elektro.bazos.cz/inzerat/3764640 ... -dj-sb.php
zvláštní, že původně byla cena kontroleru velice nízká (2500kč). Ze zvědavosti jsem na číslo napsal (sháním kontroler do začátku) a následovně o pár hodin později mi na telefon zavolalo neznámé číslo. Jednalo se o hovor ohledně inzerátu, ale voláno bylo z jiného čísla, než na které jsem napsal sms a co je uvedené v inzerátu. Prodejce mi tvrdil, že byl kontroler koupený v hudebninách a hraní ho prostě nebaví, tak prodává. Znovu jsme se zeptal na cenu. Odpověděl 2500 + poštovné. Čekal jsem platbu předem na účet, ale prodejci vůbec nevadí poslat na dobírku. Nakonec jsem požádal o odeslání fotografie a odpověď mě ani moc nepřekvapila. "Mám pokažený fotoaparát" řekl. Na fotografii kontroleru a záručního listu jsem doléhal a dostalo se mi nepříjmé odpovědi, že zkusí odeslat. Uvidím co dojde za fotky a dám vědět.
Chci se Vás zeptat, jestli někdo máte s podobným chováním zkušenosti a jestli stejně jako já pochybujete o věrohodnosti inzerátu.

EVO
Příspěvky: 570
Registrován: 23 srp 2007 19:51

Re: Reloop DDJ-SB věrohodnost inzerátu

Příspěvek od EVO »

ahoj, nepřijde mi na tom nic extra zvláštního, cena sice trochu nižší ale proč ne? Ne každý se snaží za každou cenu vydělávat a prodávat pomalu za nákupku :-P počkej si na poslání fotek a záručáku, to snad nebude takovej problém, foťák má dneska každej mobil, i kdyby si ho měl půjčit ne? :-D Pokud nebude tohle schopnej dodat tak bych se na něj samozřejmě vys*al :wink:

Páťa
Příspěvky: 23
Registrován: 22 črc 2014 00:09

Re: Reloop DDJ-SB věrohodnost inzerátu

Příspěvek od Páťa »

Právě mě udivila i výmluva na starý mobil bez foťáku, neschopnost poslat fotku přes mail atd. Uvidím co mi dojde, jestli vůbec. Taky je zvláštní přepisování inzerátu. Možná jen opravdu ví, že za 2500 prodá, tak navýšil cenu a čeká na zájemce za 4000.

Páťa
Příspěvky: 23
Registrován: 22 črc 2014 00:09

Re: Reloop DDJ-SB věrohodnost inzerátu

Příspěvek od Páťa »

Tak tedy sem prodejci napsal, co je s tou fotkou a že jsem si všiml zvýšení ceny. Odpověď cituju:
"Dobrý den fotka je stáhla z internetu protože nemám žádnou v pc. a cena je stejná 4000Kc."
Poté sem mu napsal, jestli si pamatuje náš hovor s cenou 2500 kč a domluvenou fotkou záručáku. Na konec sms jsem uvedl, že mi to přijde jako podvodné jednání. Prodejce neodpovědět. Proto hodnotím inzerát jako podvodný. !!! Už jsem zažil, že policii se takovým podvodem pod 5 000 kč prostě nezabývá. Nebylo by to poprvé. Tímto chci upozornit všechny, které inzerát zaujmul.

Odpovědět