Přehrávač pro živé vystupování

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Odpovědět
chim_chim
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2014 15:24

Přehrávač pro živé vystupování

Příspěvek od chim_chim »

Dobrý den, chtěl bych požádat o radu.

Sháním přehrávač (buď stop wav nebo mp3) pro přehrávání playbacku na živém vystupování. Možností je celkem hodně - např. některý z CD přehrávačů pro DJ, ale nevím na kolik jsou tyto přístroje odolné proti vibracím a podobně...

Momentálně hrajeme s kapelou tak, že posílám přes notebook do externí zvukovky STEREO stopu. Ze zvukovky posílám levý (mono) kanál do reproduktoru, pravý (mono) kanál s metronomem bubeníkovi. Sestava kapely je - baskytara, bicí, elektronický podklad, zpěvy.

Moc notebooku nevěřím. Mám obavy, že při živém hraní se může třeba restartovat a to by byl průšvih. Proto se sháním po nějakém přehrávači, kterému budu moci více věřit.

Moje potřeba je taková: Přístroj, co umí přehrávat hudbu z USB zařízení nebo SD karty (nebo má nějakou vlastní interní paměť), dále musí mít stereo výstup (levý a pravý kanál) a samozřejmě nějaké praktické ovládání, aby se to dalo při živém vystupování používat (samozřejmě stačí základní ovládací prvky).

Předem děkuji za reakce.

honcka
Příspěvky: 1925
Registrován: 09 dub 2009 14:11
Vybavení

Re: Přehrávač pro živé vystupování

Příspěvek od honcka »

Pokud si notebook nakonfigurujes a pouzivas ho jenom na muziku (nebo pouzijes mac), tak je celkem spolehlivej, kamos zvucil pres notebook Divoky Billy.

Jinak dalsi moznost je ipad, je na to hromada samlovacich programu a kvalita je i na celkem slusnym PA dobra.
Na tvoje pouziti je napr tahle aplikace http://www.soundcueapp.com/

Odpovědět