Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Odpovědět
Dj Schon
Příspěvky: 1
Registrován: 18 bře 2013 21:30

Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Příspěvek od Dj Schon »

Ahoj,
chci do začátku koupit kontroler a rozhoduju se mezi Pioneer DDJ WeGO a Numark Mixtrack Pro II. Cenově vyjde Numark asi na 5 tisíc, Pioneer zhruba o dva tisíce dráž. Prosím o radu, pokud máte s těmato kontrolerama zkušenost, který z nich byste si vybrali.. Jestli ten cenovej rozdíl odpovídá rozdílu v kvalitě nebo ne.. Ještě je tam rozdíl v dodávaným software.. Numark je se Seratem, Pioneer s Virtual DJ LE..
Díky za tipy a rady:)

marks
Příspěvky: 76
Registrován: 03 lis 2012 11:21

Re: Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Příspěvek od marks »

Obávám se že cenovej rozdíl je poze ve značce. Pioneer, ač má některé své produkty (hlavně CDJ, nebo all-in-one konzole) opravdu prvotřídní, u těch "low-end" věcí hodně hřeší na to, že má jméno a tak ty ceny jsou poměrně vysoké. Toť můj názor.
Já osobně bych šel asi spíš do Numarku, nejen kůvli ceně, ale když jsem se díval na videa s DDJ WeGO přišlo mi to jako nějaká "hračka". Numark Mixtrack Pro je sice taky záležitostí spíš ze spodndí cenové, ale za ty peníze dostaneš odpovídající produkt. U Pincku si myslím, že je to na to co dostaneš zbytečně moc peněz...
NI TRAKTOR SCRATCH PRO 2 / NI TRAKTOR KONTROL X1 / NI TRAKTOR PRO 2.6

cruz
Příspěvky: 94
Registrován: 21 pro 2012 13:25

Re: Pioneer DDJ WeGo x Numark Mixtrack Pro II

Příspěvek od cruz »

Sice nejsem "kontrolérista", ale já bych šel (co se kontrolerů týká) rozhodně do Numarku, už jen kvůli jejich progresi za poslední dobu. Je pravda, že Numark Mixtrack PRO II se dodává se Serato DJ, ale kompatibilní je s Traktorem, Virtual DJ a dokonce i s DJAY pro Mac/ipad. A navíc, za ty prachy .... :-)

http://www.disk.cz/disk/detail1.csp?!PV,8580,!PVS,8580

Odpovědět