Pioneer DDJ-SB x Numark Mixtrack PRO III

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Azu
Příspěvky: 2168
Registrován: 29 bře 2007 00:58

Re: Pioneer DDJ-SB x Numark Mixtrack PRO III

Příspěvek od Azu »

Tužší knoby třeba osobně vítám, navíc oni se po čase používání trochu povolí.
Slabší zvuk do sluchátek v tomto případě záleží na impedanci sluchátek, kdy to výstup nemusí dostatečně nakrmit, ale s jinými sluchátky to může být OK. Všeobecně ze všech věcí od Reloopa jde poměrně silný zvuk oproti ostatním značkám.
Crossfader na všech těchto levných kontrolérech není primárně určen na scratch, ale spíše na mixování přechodů, tyto kontroléy jsou zkrátka určeny na "diskošku".
Já bych šel osobně do DDJ-SB2, ty ovládací prvky vydrží více než u konkurence, není vůbec nic neobvyklého, že Reloopa hodí do batohu nebo igelitky a než s ním dorazíš na akci, tak zjistíš že si cestou ohnul šalve, když je to po několikáté, tak ji klidně zlomíš a můžeš to jít zahodit.
Pioneer lze navíc použít i na Androidu, takže někdo kdo kašle na kvalitu zvuku (většina), tak jen vyndá mobil z kapsy, připojí kablíky
a nemusí se tahat s počítačem.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

HaryXXL
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2015 18:33

Re: Pioneer DDJ-SB x Numark Mixtrack PRO III

Příspěvek od HaryXXL »

AZU: Je to nesmysl, zkuste si zahrát na "profi" gramcích nebo cd playerech a téhle konzoli si vysměješ. Hrával jsem dříve na gramcích, takže to srovnání mám, jasně, stálo to a stojí to úplně jinou cenu, ale nečekal jsem takový shit. A pokud mixuješ bez syncu, tak potřebuješ slyšet do sluchátek pořádně. Mě to jako tebe vůbec nepřesvědčilo, ba naopak hrozně zklamalo. Je to fakt pro děcka.

Odpovědět