Dj kontroler do 10 000

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Odpovědět
Thrube

Dj kontroler do 10 000

Příspěvek od Thrube »

Ahoj ,chtěl bych si pořídit svůj první kontroler ,využívat ho budu pouze doma a nebo na menší akce,oslavy .
Rozpočet:10 000kc
Byl mi doporučen a líbí si mi traktor s2 mk 3 ..v balení obsahuje plnou verzi traktor pro 3.
Je to dobrý výběr, nebo v této cenové relaci najdeme něco lepšího na začátek?
Jako první jsem měl vybraný numark mixtrack platinum.ten mi prodejce ale vymluvit a převedl mě právě na traktor.
Chtěl bych poradit od více lidi co třeba měly možnost vyzkoušet oba kontroléry abych se neunahlil při první koupi..popripade dosetril trochu víc peněz.
Pak by mě ještě zajímalo v čem je výhoda u jogu s motorem jako má traktor s4 mk3 ,jde pouze o scratching,nebo?
Chlapi díky moc za rady každému, kdo sem přispěje :-) ahoj

Dj Jarad

Re: Dj kontroler do 10 000

Příspěvek od Dj Jarad »

čus jo vybral jsi dobře, kdybych dnes uvažoval o nečem jako ty, traktor mk3 by byl v hledáčku.
Jag bez motoru se netočí ne.? a s motorem se otáčí..jde jen o "feeling"
navíc se tyto konzole i šlušnej prodávají "z ruky"
Doporučím jen, zvážit kvalitní sluchátka či studioFky.

Thrube

Příspěvek od Thrube »

Ahoj ,díky moc za přispevek.sluchatka mam tyto https://www.datart.cz/Mikrofon-sluchatk ... z0QAvD_BwE a k tomu kontroleru davaji jeste nejaky,ale to asi nebude zadna hitparada..

Dj Jarad

Příspěvek od Dj Jarad »

tak zatu cenu bych hitparádu čekal...ale dneska už to je hodně na vysoké úrovni (pokud se nebavím o položkách které stojí stokoruny) já dostal za yenkee a taky toje dobrý..když dám na hlavu technicse nebo kosy tak tak nějakej razantní rozdíl není...

Odpovědět