Aktívne reproduktory

Diskuze ohledně nákupů aneb poraďte, co koupit...
Odpovědět
Toso

Aktívne reproduktory

Příspěvek od Toso »

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť. Moje staré repro už dožili :( chcel by som ísť už do aktívnych no nejako som sa v tom stratil. Môj rozpočet je maly do 1500€ A chcel by som 2+1
Ale vždy keď som si niečo vybral tak som sa na fóre dočítal že to nieje dobre :(
Hrávam malé -stredne akcie max 100ludi
Našiel som takýto set https://www.melodyshop.sk/set-2-x-fbt-x ... ly-zdarma/
Čo myslite bude vhodný alebo mám ísť do niečoho iného???
Vopred dakujem za všetky odpovede lebo som už zúfalý

mira

Re: Aktívne reproduktory

Příspěvek od mira »

Těmi akcemi do 100 lidí myslíš soukromé akce (svatby, oslavy) a nebo diskotéky a taneční party? Budeš to používat i venku nebo budeš potřebovat ozvučit i větší prostor (sokolovna, kulturák)? S čím jsi hrál takové akce dotěď? Chtělo by to víc informací :)
Ten set ale jinak vypadá solidně. Sám s tou značkou zkušenosti nemám, není u nás moc rozšířená, ale co jsem slyšel, tak by měla být na úrovni běžných profi značek v dané cenové kategorii.

Toso

Příspěvek od Toso »

Áno súkromné akcie a oslavy v menších sálach. Viem že veľký kulturak s tým neozvucim možno keby som k tomu setu dokúpil ešte jeden sub. Mal som 2 pasívne reproduktory 400w

djmario

Příspěvek od djmario »

Hele za ty prachy to neřeš výkon tam je a hlavně máš to v záruce a kompletní nic nezkazíš hrát to bude

mira

Příspěvek od mira »

Tak na takový akce by to mělo být bez problému. Případně jak píšeš, na větší prostor by se dal další sub přidat.
Jinak v rámci toho rozpočtu by se dalo vymyslet i víc variant. Nevím, jak je to na Slovensku, ale v ČR je pro tyto účely asi nejoblíbenější značkou RCF (spolehlivost, dobrý zvuk, velký výběr) a díky tomu se to potom dá i dobře prodat, když se člověk potřebuje zbavit použitého. Obdobná sestava by znamenala RCF ART 310-A, která se dá u Thomanna stále koupit ve verzi MK III za výborných 298 €. A k tomu RCF Sub 705-AS II a dohromady bude ta cena jen o malý kousek vyšší.
Případně by se dala vymyslet i podobná sestava třeba od Db technologies - 2x Opera 10 + Sub 615 (slabší, ale levný) nebo Sub 15H (už ale asi přes rozpočet).
Nějakého subu od těchto značek bych se nebál ani použitého a můžeš na tom díky tomu trochu ušetřit.

Toso

Příspěvek od Toso »

Chalani dakujem veľmi pekne za rady nakoniec som bol v hudobninach vypočul som si repro a rozhodol som sa že zoberiem 2x avante achromic a15 + Sub avavante achromic a18s premna to malo najlahodnejši zvuk dokonca mi zneli lepšie ako opery a cenovo som sa tiež zmestil do rozpočtu.
Ešte raz dakujem všetkým ✌️

Odpovědět