Vestax

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
polis19

Vestax

Příspěvek od polis19 » 10 dub 2015 17:39

Podpora,firmware,driver kam jdete když jste koupily konzoly a www.vestax.com nefunguje ???

Lakai

Re: Vestax

Příspěvek od Lakai » 13 dub 2015 16:29

Urcite ti nepomuzou obchody kde jsi to koupil, ty jsou vetsinou odkazany stejne na distributora. Rychlejsi je kontaktovat u nas Audimpex, www.audimpex.cz ty zastupuji vse okolo Vestaxu.
Rodec CX-1100, Vestax PDX-3000Mix, A&H Xone: XD-40, Vestax VCI-400TR, Rane SL-2

polis19

Příspěvek od polis19 » 14 dub 2015 18:12

Tak tak mě nakonec v audimpexu pomohli i když úplný přístup ke stránkám mi nedaly poslali mi alespoň balík firmware,,i když nevím proč s tím tak nadělají a nedají volný přístup všem já si kupoval vestax v době kdy audimpex ještě neexistoval za což samozřejmě nemůžu a tak mi nejde registrovat protože jsem jej nekoupil přes audimpex ..... přijde mi to celkem postavené na hlavu když tedy podle nich vestax "nezkrachoval"

Lakai

Příspěvek od Lakai » 16 dub 2015 21:35

Nemam takovou zkusenost, kamarad od nich ma mixak a je spokojenej. Ja si myslim ze se o vas mel hlavne postarat ten u koho jste to koupil. Vzdycky za to odpovida hlavne prodejce. Ja si koupil Rodec a kdyz neco potrebuju tak jdu tam kde jsem to koupil. Takze jste mel asi jit tam kde ste to koupil nebo se pletu ?

atlon

Příspěvek od atlon » 17 dub 2015 16:29

trošku nezmysel podľa mňa, prečo by som mal všetko riešiť cez toho kde som to kúpil. to akože keby si kúpim niečo napríklad v košiciach, a keď niečo s tým mám tak precestujem 250km keď mám podobnú predajňu 20 km odo mňa? ? ešte som sa s tým nestretol že by bol problém od "cudzieho" (rozumej nie obchodu kde som to kúpil) dostať plnú podporu keď predávajú aj oni ten produkt. a za ďalšie firmware , upgrade a podobne sú vydávané PRE VŠETKY výrobky na trhu, nie je to delené že tento firmware je pre výrobky predávané u audimpex-u ....

či sa mýlim?

Avender

Příspěvek od Avender » 19 dub 2015 05:13

Ja to vidim tak ze pokial s nejakym produktom prides do obchodu kde ho maju tiez, tak nieje problem zeby ti pomohli ale obchodnik tiez iba kontaktuje servis/distributora a riesi to s nimi. Takze nevidim dovod preco rovno nekontaktovat priamo iba najblizsi servis ci distributora pre tu znacku a vyriesit problem. Sice je pravda ze casto su spojeny s obchodom ale malo kedy s tym obchodom kde ste si kupili ten produkt...
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

Lakai

Příspěvek od Lakai » 20 dub 2015 15:14

Toto sice funguje, ale ne u vsech znacek. Nekdy vas prodejce rovnou odkaze na autorizovanyho distributora kde vam pomohou, jindy to resi prodejce primo (resp. vy jako zakaznik se ani nedozvite, s kym to prodejce konzultoval). Ale chapu ze nektere znacky se s vama jako s koncovym zakaznikem vubec bavit nebudou a odkazou vas rovnou na nejblizsiho autorizovanyho prodejce/servis nebo tam, kde jste to koupili. Nevidim na tom nic spatneho. BTW. v branzi s elektronikou je totiz bordel; funguje to perfektne napr. u osobnich automobilu. Nevim kde to pan koupil a proc mu nepomohli tam.

polis19

Příspěvek od polis19 » 20 dub 2015 18:52

já byl s e-shopem kde jsem konzoly koupil spokojený reklamace a vše v rámci záruky splnily :) a samozřejmě jsem se na ně obrátil i s po-záručním dotazem ohledně aktualizací kdy mi (podle mě celkem logicky) prodejce řekl že vestax bohužel zkrachoval a že se mám zkusit obrátit na servis nebo jiné zastoupení v mém případě audimpex.
Byl jsem spokojen i s prodejcem a i s audimpexem kde mi pomohli jen mi fakt přijde nespravedliví že když audimpex tvrdí že vestax nezkrachoval že je jen dočasně pozastavený ,proč neposkytnou veškerý FW. a SW. všem bez okolků ti co si koupily vestax dříve když ještě audimpex neexistoval (za což nikdo nemůže) těm už prostě konzole registrovat nejde a mají smůlu pokud se nad nimi (jako nademnou neslitují za což děkuji :) ) mají snad ještě možnost koupit si nějakou jejich kartičku za 990kč na které je kód pomocí jej se pak registrovat a získat plný přístup na jejich stránky i vy co jste koupily jinde ..... docela mazec ne :P co vy na to ???

Avender

Příspěvek od Avender » 21 dub 2015 00:12

Zrejme len vyuzili "pravnu klucku" nato aby tahali z ludi peniaze co nerobi dobre meno znacke. Ale ked sa Vestax znovu nezotavi, tak si aspon nieco nasli na com sa este da trochu zarobit : D cista konspiracia...
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

Lakai

Příspěvek od Lakai » 23 dub 2015 00:21

Ja si myslim ze je to OK. Ptal jsem se totiz schvalne na to, jak to teda je, mam taky od Vestaxu cajk (gramce) a bylo mi receno, ze "proc by mely resit zaruky a pomoc v pripadech, kdy ty masiny dovezli sem k nam naky prekupnici mimo oficialni dovoz ze zahranici a tady to lidem prodavali". Tak potom je to pry na tech, co to sem dovezli, aby se o svy zakazniky postarali. Ja tomu celkem rozumim protoze u autaku to tak je, bracha ma dovoz jedny znacky a taky rikal ze je to logicky. Proste, kdyz ten vercajk dovezl nekdo cizi mimo ofiko zastoupeni, musi se o to potom postarat on sam. Ale ta karta co polis19 pise, jsou proste placeny sluzby ktery by jinak meli tem lidem zajistit ty co to dovazeli pred nima nebo mimo ne. Tak mi to aspon rikali. Tak me se to netyka, ja mam gramce v poho od Merkuru a tam prej zadny komplikacije nie su :D

Venti

Příspěvek od Venti » 26 dub 2015 23:57

Zdravim pani
Je to celkom jednoduche. Ked si zakaznik kupi dvd prehravac Sony v tescu a pokazi sa mu, nejde ho reklamovat do Datartu. Ti ho s tym poslu do prdele :). A keby tesco skrachovalo a zakaznik ho chce napriek tomu opravit v Datarte, preco by to mal robit D zadarmo. Chalani z Audimpexu su ferovi a ochotni ludia, ale nemozu hasit prusery niekoho ineho. Bohuzial stav Vestaxu je momentalne aky je a ani my nevieme uplne presne co sa deje a nemame pristup k ich strankam, ani ku ovladacom alebo firmware updatom, ktore boli predtym na ich strankach....ale verime ze sa to coskoro zmeni. Majte prosim este chvilu strpenia s Vestaxom. Robime fakt co mozeme :)

Pekny den
Lubo
Salatech (http://www.salatech.sk) / https://www.facebook.com/salatech / predaj a servis techniky pre DJov / Autorizovany predaj a servis Innofader

Lakai

Příspěvek od Lakai » 12 zář 2016 14:09

V Česku lze v pohodě sehnat náhradní díly: všechny možný i nemožný součástky, náhradní díly na Vestax (crossfadery, pitch fadery, input fadery, otočné potenciometry ale taky díly pro gramofony nožičky, lampičky, raménka, držáky a motory a takový ty knoflíky co se furt ztrácení (nebo kradou) říká se jim knoby :) a hafo dalšího na jediném místě jsem našel tady a výběr je NESKUTEČNEJ (asi vyloupili japonskou fabriku :D) http://j.mp/vestax-spareparts

Lakai

Příspěvek od Lakai » 02 lis 2016 16:50

Je to přesně tak, jak se psalo vloni. Servis je a náhradních dílů mají plnej vlak :D takže Vestax support cez ND funguje: http://j.mp/vestax_dj Novej mixák jsem viděl ale jeho cena je too big for czech djs :D

Odpovědět