Program pro spouštění zvuků

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
kresh8

Program pro spouštění zvuků

Příspěvek od kresh8 » 17 bře 2012 14:15

Ahoj
tak jsem si pořídil akai mpk mini ale jsem trochu v rozpacích. Hledám nějaký jednoduchý ale kvalitní prográmek, pomocí kterého bych mohl přez pady spouštět zvuky, prostě potřebuju abych si mohl na jakýkoliv pad přiřadit zvuk a spouštět ho...mám na mysli krátké záznamy, např. když budu hrát na kontroléru, abych mohl třeba spustit ,,dj xxx playing now!´´ (to xxx musím ještě domyslet..)

hlavně aby mi to moc nezabíralo v RAMkách protože budu mít ještě součastně spuštěný traktor (na jednom notebooku) ..

tak díky předem za pomoc :)
Dance|House|Electro|Hard Style DJ
Mixtrack Pro, Akai MPK mini

Avender

Re: Program pro spouštění zvuků

Příspěvek od Avender » 17 bře 2012 23:31

To mozes poriesit rovno v traktore, kedze ma sampler. Alebo pouzit ableton, akurat by musel ist cez inu zvukovu kartu. 2 a viac programov nemozu pouzivat jednu a tu istu zvukovku, no zalezi natom ake programy.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

kresh8

Příspěvek od kresh8 » 24 bře 2012 17:22

aha.. no, kolik stojí ten traktor se samplerem? nějak se v tom nevyznám.. :/ asi budu muset krást

honcka

Příspěvek od honcka » 24 bře 2012 21:03

kresh8 píše:aha.. no, kolik stojí ten traktor se samplerem? nějak se v tom nevyznám.. :/ asi budu muset krást
Z ceho hrajes normalne?
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

kresh8

Příspěvek od kresh8 » 24 bře 2012 22:25

no z traktoru ale akorát osekané verze která se dodává ke kontrolérům.. a tam žádné samply nejsou - teda leda že bych byl fakt tak blbej a nevšiml si jich :(

je reálný si stáhnout PLNOU verzi nějakého traktoru aby byla funkční (napořád) ??

DJambo

Příspěvek od DJambo » 10 dub 2012 13:14

Zdarec,
mám stejný problém, chtěl bych mít kdykoliv k dispozici 8 zvuků, který můžu pouštět i když mám zapnutý 4 decky v traktoru (což přímo v něm nejde) na jednom controlleru. Stáhnul jsem si prográmek jen na samply kterej v pohodě jede, ale jakmile zapnu traktor tak nereaguje. Nechce se mi kvuli tomu kupovat machine, nevíte o nějakém prográmku který by mohl takhle fungovat, nebo jak všechno nastavit kdyz bych měl na controlleru 8 tračítek který v traktoru nepoužiju?

Odpovědět