Prebasovany zvuk na karte MAYA44 a piskani vinylu

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
bacgo

Prebasovany zvuk na karte MAYA44 a piskani vinylu

Příspěvek od bacgo » 06 lis 2008 17:18

Cauka,
uz jsem zkusil postelovat skoro vsecko ale newim si rady.
Mam zkukovku ESI MAYA 44 USB na notasovi, k tomu reloop timecode vinyly, mix behringer VMX 200 a dva gramce omnitronic DD 2250 se zakladnima celkem v pohode prenoskama.
Program na mix mam Mixvibes 6.363¨.
Mam problemy se zvukem, je desne prebasovany, pokud vynecham zvukovku a poustim zvuk z kompu je v poradku, pokud pustim song pres Mayu tak tam sou basy ze se trepe pokoj.Zkousel jsem ztlumovat program i zvukovku a nic.Kabely mam vynikajici, tim to nebude.

Taky mi piskaji timecode RElloop desky ...resp ta datova linka co tam je pokud na ni polozim jehlu......je to celkem slyset i ve vyslednem zvuku.

Co se tyce zvuku mam este jeden problem a to dost znatelny sum na vystupech........pokud dohraje deska je dost znatelny.

Mate pls nekdo zkusenoti s obdobbnyma problemama nebo nake napady co s tim pls sem s nima.

Hraje mi to super az na tu kvalitu zvuku......
Dik moc....DAn Bacho, Brno
8)

Azu

Re: Prebasovany zvuk na karte MAYA44 a piskani vinylu

Příspěvek od Azu » 06 lis 2008 18:45

V ovládacích panelech té zvukovky je potřeba stáhnout hlasitost (mute) na šavlích s ozančením monitor. To, že ze zvukovky lezou slabší basy bych viděl jako problém té zvukovky v počítače, která má jistě mnohem horší kvalitu zpracování zvuku než ta Maya.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

bacgo

Příspěvek od bacgo » 06 lis 2008 19:15

zkousel jsem vsechno zlumnit ale nic moc zmena :(
je to divne.........co se tyce toho piskani mas zkusenosti?
Este me napadl jeden dotaz jestli je mozne pri zapojenem kompu hrat i normarni vinyl na jednom s gramcu? zkousel jsem to ale ozyva se jen chrapteni te desky.....dik

stereoman

Příspěvek od stereoman » 07 lis 2008 17:08

Jahodja píše: Ahoj, prosím tě nemáš zkušenosti s propojením systému traktor 3 s timecody a maya 44 USB? Všechno mi to funguje, akorád se mi přenáší do masteru pískání s vinilů (přímo časový kod). Nevíš čím by to mohlo být? Moc by jsi mi tím pomohl. Díky, Luděk
stereoman píše: Vim naprosto presne cim to je, uz jsem to psal i kdysy tady na foru Po nainstalovani MAY se ti nainstaluje i takovy jednoduchy mixazni pult. U vstupu je tam dole polozka MUTE, aktivuj funkci MUTE a zvuk co je na vstupu karty ti nepujde na vystup... (pisu to zpameti, tak doufam, ze je to spravne)
Proste zaklikni MUTE. U tech basu nevim cim to muze byt, chtelo by to videt v realu...

Odpovědět