Opet BCD 3000 sekani

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
Vondry

Opet BCD 3000 sekani

Příspěvek od Vondry » 24 zář 2011 14:21

Dobrej, vim ze uz se to tu hodnekrat resilo. Ale vcera mi prislo BCD 3000. Vsechno sem nainstaloval a hned na poprve vse fungovalo. Jenomze po chvilce hrani se to seklo,jenom prehravani, ale jelikoz sem vedel ze jste to tu resily tak jsem zde hledal pomoc. Prolezl jsem celou tuhle sekci a zkusil vsechny rady co sem nasel. Vypnuti wi-fi, zakazani zvukovky a vypnuti avasta. Jediny uspech snad ze se posunula doba kdy se to seklo az po 10 minutach, ale jak kdy. Jediny co, tak jsem nevypinal usb protoze mam hudbu na externim disku a nic jineho krom nej a kontroleru nemam zapojeno. Jinak pouzivam netbook Lenovo S12, Procesor Intel Atom a win 7. Kazda dalsi rada by byla dobra. Chci ho pouzivat na akcich jako doplnek cd prehravacum ale takhle si to nelajznu

rcbandit

Re: Opet BCD 3000 sekani

Příspěvek od rcbandit » 27 zář 2011 00:37

Mel jsem kdysi stejne problemy s BCD2000. Nezabralo absolutne nic. Muj osobni dojem je v tom, ze BCD3000 ma pouze USB 1.1 a proste sbernice nekterych notebooku to nedava. Kup si k BCD zvukovku Native Instruments Audio 2 DJ a mas po problemu. Ja to resil tenkrat nejakym USB od Creativu. BCD3000 budes potom vyuzivat jen jako kontroler.
Nebo muzes jeste vyzkouset Virtual DJ a v nem nastavit vystup na 2 zvukove karty. Master vystup nastav na BCD a odposlech na notebook. Sluchatka pro odposlech pak strkas do 3,5 notebooku. Kamos mel podobny problem a zabralo mu to.
Dej pak vedet.
http://www.coupledjs.cz , Numark N4 , HP Compaq 6720s 4GB RAM

Vondry

Re: Opet BCD 3000 sekani

Příspěvek od Vondry » 27 říj 2011 17:43

Vim, ze odpovidam se spozdenim, ale na mem stolnim pc hrala 3000 bez problemu. Proto sem reseni problemu s ntb odsunul. Ale blizi se akce kde nebudu mit prehravace a proto jsem se do toho pustil a opravdu tva rada s rozdelenim zvukovek ve VDJ pomohla. Teda zatim jede asi tak pul hodky bez zaseku, ale to uz tak o 20 minut presahlo dosavadni rekord. Takze diky za radu :D Jsem dluznikem :mrgreen:

Odpovědět