Numark Mixtrack - zamŕzanie

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
energy

Numark Mixtrack - zamŕzanie

Příspěvek od energy » 30 dub 2012 17:04

AHoj, mám Numark Mixtrack, s ktorým som (úspešne) odohral pár akcií. V sobotu na párty sme ho používali počas celej noci, no po cca 3-4 hodinách sa mi stalo, že prestal reagovať. Svietil, ale Virtual DJ nerobil nič. Musel som ho vytiahnuť z USB a znovu pripojiť. Po 3 hodinách mi to urobilo znovu. Notebook mal parametre vysoké (Sony Vaio, Intel i3, 6gb Ram, ext. grafika 1gb) naštastie Virual nesekol, čiže ľudia nepostrehli žiadny technický problém.
Stretol sa s tým už niekto ? Pred tým mi to urobil len raz, na inej značke notebooku. Je problém v kontroleri alebo je USB port nejako nastavený, že po 3 hodinách ho odstaví ?
Ešte podotknem, že v ďalších portoch bola ext. zvuková karta + usb kľúč s trackami...

rcbandit

Re: Numark Mixtrack - zamŕzanie

Příspěvek od rcbandit » 30 dub 2012 21:19

neco podobneho jsem nedavno zazil s moji N4rkou. po mnoha utrapach jsem zjistil,ze to je pripojenim zdroje od notebooku na prepolovanou roztrojku. takze zkus prekontrolovat elektriku. Ale za predpokladu, ze mas trikolikovy zdroj k NTB.
http://www.coupledjs.cz , Numark N4 , HP Compaq 6720s 4GB RAM

piatro

Příspěvek od piatro » 30 dub 2012 21:25

môže byť kvoli prepätiu. Odporúčam si kúpiť kvalitnú protiprepäťovú ochranu. Mne to robilo v klube so zlou elektrikou,mi odpájalo ext zvukovku serato. Ale to máme napojené chladničky na tú istú poistku. S prepäťovkou to už nerobí,len cvakne v reprákoch,keď sa začne chladnička.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

energy

Příspěvek od energy » 02 kvě 2012 19:32

Vyskúšam. Myslíte, že prepätie môže spôsobovať aj "hučanie" reproduktorov ? Keď sme ich ťahali priamo z notebooku, tak sa postupne rozhučali v štýle "bzzzzzzzzzz" :)

rcbandit

Příspěvek od rcbandit » 04 kvě 2012 07:20

energy píše:Vyskúšam. Myslíte, že prepätie môže spôsobovať aj "hučanie" reproduktorov ? Keď sme ich ťahali priamo z notebooku, tak sa postupne rozhučali v štýle "bzzzzzzzzzz" :)
To dělá zemnící kolík zdroje notebooku. Sežeň si zdroj k notebooku pouze s dvojitou vidličkou do zásuvky. Nebude ti nic hučet a sekat.
http://www.coupledjs.cz , Numark N4 , HP Compaq 6720s 4GB RAM

Odpovědět