myslite si ze bude dalsi pio kontroler?

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
DJ Whitelight

myslite si ze bude dalsi pio kontroler?

Příspěvek od DJ Whitelight » 17 bře 2012 13:29

cau lidi. uz dlouhou dobu mi vrtá hlavou otázka... myslíte si ze v nejake dohledne dobe udela pioneer kontroler DDJ-T2? sity na miru pro traktor 2 s mappingem pro sample a podsvicenim pro intenzitu signalu?

nebo ze udela nejaky hybrid na styl numark quad?

Azu

Re: myslite si ze bude dalsi pio kontroler?

Příspěvek od Azu » 18 bře 2012 14:22

Myslím si, že nový kontrolér by letos mohli uvést na trh, protože nyní jsou na cestě nové verze dj software, které mají nové funkce a ty je potřeba také nově ovládat :) Nemyslím si ale že přijdou s něčím ve stejné kvalitě jako T1, ale spíš s něčím mezi T1 a ERGO, protože je pro ně důležitá prodejnost a s tou ERGO jednoznačně vede před T1/S1.
Já být na místě Pioneeru, tak se na tyto kontroléry závislé na Traktoru a Seratu vykašlu úplně a udělám kontrolér s vlastním softwarem, nejlépe něco na způsob Stanton 4DJ, který by šel používat i jako obecný MIDI kontrolér.
Jsem též zvědav kdy někdo udělá kontrolér, který bude mít i normální displej s ukazatelem názvu skladby, času, pitch/bpm, nechápu proč to kontroléry nemají když to software umí a používají to běžně na všech cd přehrávačích s MIDI
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

DJ Whitelight

Re: myslite si ze bude dalsi pio kontroler?

Příspěvek od DJ Whitelight » 19 bře 2012 12:07

ptam se protoze vaham a chci vedet jestli se mi vyplati cekat na neco lepsiho od pio nebo muzu s klidnym svedomim vzit T1

Odpovědět