M-audio oxygen 49 mkII - poradte software

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
OVK

M-audio oxygen 49 mkII - poradte software

Příspěvek od OVK » 21 led 2010 22:37

Dobrý den. Zakoupil jsem si tyto midi klávesy. V baléní bylo pouze cd s drivers a manuálem. Takže v pc nemám nic čím bych nástroj zprovoznil. namapoval nebo nastavil. Nechápu že m-audo nedodá alespon jednoduchý softwar s podobiznou kláves a a jejim nastavení a softwar se kterým by šlo přes klávesy hrát (piano) .Má někdo s tímto zkušenosti? http://www.club-music.cz/dj/midi-klaves ... -mkii.html
Mohl by mi zde někdo poradit nějaký nejlepe free (nemusí být ) softwar pro ovládání techto kláves. Případně znáte nějaký web kde vysvetlují (ukazují) jak používat kontroler (keyboard) s ableton live pro hraní? Díky moc předem za všechny napady a odpovědi.

digimon

Re: M-audio oxygen 49 mkII - poradte software

Příspěvek od digimon » 21 led 2010 23:58

Víš vůbec proč se tomu říká MIDI klávesy a jak fungují? Asi nejspíš ne, protože jinak by si musel vědět, že je to jen ovladač, který funguje s kterýmkoliv programem a mapování se provádí v tom programu.

OVK

Příspěvek od OVK » 22 led 2010 00:19

digimon píše:Víš vůbec proč se tomu říká MIDI klávesy a jak fungují? Asi nejspíš ne, protože jinak by si musel vědět, že je to jen ovladač, který funguje s kterýmkoliv programem a mapování se provádí v tom programu.
Vím :-) ale moje otázka zní zda někdo má doporučení na některý z tech programu.

honcka

Příspěvek od honcka » 22 led 2010 10:27

v ableton live mas primo udelany nastaveni pro oxygen 49, aby si to nemusel mapovat, ne kazdymu to ale vyhovuje
2*T 1210MK2,PIO707,MV Cross,Dell Vostro-MacOS

Dj.BoB

Příspěvek od Dj.BoB » 22 led 2010 14:23

Pokémone zklidni hormon :lol: a nauč se číst a chápat!

Dobré a free VST instrumenty jsou na: http://vst4free.com/ ale většinou to jsou hostitelské aplikace, takže buď použít Cubase, Acid, Samplitude apod. Záleží v čem budeš komponovat. Ale pokuď by jsi chtěl jet na přímo, tak doporučuji Absynth od NI. Sám jej mám uplně od začátku verze jedna a můžu jen doporučit.
už toho mám tolik, že to vypisovat nebudu!

OVK

Příspěvek od OVK » 24 led 2010 02:44

[quote="Dj.BoB"]Pokémone zklidni hormon :lol: a nauč se číst a chápat!

Dobré a free VST instrumenty jsou na: http://vst4free.com/ ale většinou to jsou hostitelské aplikace, takže buď použít Cubase, Acid, Samplitude apod. Záleží v čem budeš komponovat. Ale pokuď by jsi chtěl jet na přímo, tak doporučuji Absynth od NI. Sám jej mám uplně od začátku verze jedna a můžu jen doporučit.[/quote]

Tak jsem zkusil absynth....je výberný :-) to nepřeberné množství které má na výber .. super :-)
díky za radu :-)

Odpovědět