Jak propojit 2x pioneer xdj1000MK2+750K s PC (s rekordboxem)

Diskuze o DVS produktech a DJ MIDI kontrolerech.
Odpovědět
Flashman

Jak propojit 2x pioneer xdj1000MK2+750K s PC (s rekordboxem)

Příspěvek od Flashman » 12 bře 2017 11:58

Ahoj borci,prosím vas nemohl by mi sem nekdo napsat postup...krok za krokem...jak propojit přehrávače s mixem s PC tak aby fungovali v rekordboxu?Hraju normalne prez flashky ale řekl jsem si ze by nebylo na škodu k tomu rozchodit i rekordbox,kolikrát se dostanu na akce,at firemní ci svatby kde zrovna takovou hudbu co požadují u sebe nemám ale vím ze v PC je.Tak by se mi někdy prave hodilo abych mohl hrát z mých přehrávačů i prez rekordbox.Nemam nějak extra zkušenosti s konzolemi a softwarem okolo toho tak jsem celkem v lese.V PC rekordbox samozrejme mam nainstalovanej ale vubec netuším jak to propojit,žádnej návod jsem nenasel a videa uz vubec ne,jen vím ze to ma byt připojeno prez link...ale jak,nebo co atd nikde nic...jestli k tomu potrebuju router,co kde povolit popr nastavit atd...proste jsem v tomhle úplná lama tak bych byl moc vděčný kdyby sem nekdo mohl dat návod jak na to.dekuji moc

Bobo69

Re: Jak propojit 2x pioneer xdj1000MK2+750K s PC (s rekordbo

Příspěvek od Bobo69 » 12 bře 2017 12:17

Oba přehrávače musiš mít zapojené přes lan kabely do lan routeru a z routeru lan kabelem do notebooku.Nastavení provedeš v menu CDJ

Player 1 lan konektor 1
Player 2 lan konektor 2
lan router konektor 3 do notebooku

Po spuštění RB se ti v něm ukáže dole v levém rohu ikona s dvouma šipkama,tu zapni a uprostřed RB dole se ti ukážou obrázky dvou playeru.
Pioneer CDJ 2000 NXS2 - Pioneer 900 NXS2 - Pioneer RMX-1000 -Technics DH1200 - Sennheiser HD 25-1 II - Pioneer DJE 1500 - Dynaudio Emit 20

Odpovědět