Virtual DJ a pískot ve zvuku

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
EVO

Virtual DJ a pískot ve zvuku

Příspěvek od EVO » 14 zář 2007 18:36

Zdravim. Potřeboval bych poradit. Stáhnul jsem si demo VDJ (zkoušel jsem různé verze od 4.0 až po novou 5.0) a zkouším hrát přes Timecoded vynily. Co mě zaráží (a slyšel jsem to již od více lidí) je sice slabý, přesto nepatrně slyšící PÍSKOT, který leze do výsledného zvuku. Nejprve jsem si myslel že jde pouze o signál z desky ale po pozorném poslechu jsem zjistil že leze skutečně i do koncového signálu. Bylo mi řečeno že to je díky tomu že mám cracklou verzi, to ale není pravda, páč jsem zkoušel demo, a pak jsem si ztáhl z netu i několi verzí plného softu, pravda, čórnutého, ale nikoliv crackem, ale normálně se seriallem.

Co dodat, pískot je slyšet VE VŠECH verzích, jakou mám mít potom důvěru v to, že legal verze je na toto v pohodě? Nevěřím!

CHtěl bych se zeptat lidí který maji legal, zda se potýkají také s tímto problémem, pokud ano, přijde mi to docela psycho, protože ten signál je SKUTEČNĚ slyšet, sice málo, ale pokud to tak je nepřijde mi to jako profi software :roll: :!:

EVO

Příspěvek od EVO » 14 zář 2007 21:21

bohužel tu nejdou posty mazat jinak bych to udělal, jednalo se pouze o chybu v nastavení zvukovky, tak se omlouvám a pochopitelně odpovídat už nemusíte :D :oops:

dj_camil

Příspěvek od dj_camil » 15 zář 2007 14:04

No, já jsem si právě řikal, protože VDJ hojně používám a nikdy se mi to nestalo a ani jsem o tom neslysel od nějakého známého.. :shock: Tak když to byla zvukovka a máš to OK, tak pohoda.. :)
Music is my destiny!

Odpovědět