Traktor Sampler

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
DJambo

Traktor Sampler

Příspěvek od DJambo » 08 dub 2012 23:02

Zdarec, potřebuji poradit s Traktorem 2. Jde nějak udělat abych měl zapnutý 4 Track Decky a ktomu sampler? Jestli ne tak existuje nějaký plugin přímo do traktoru, nebo nějaký malý prográmek nenáročný na procesor kterej bych měl zaplej v pozadí a pouštěl samply z něho?

A estě otázečka. Když mixuju vály dohromady tak mi kontroler ukazuje vetší výstupní napětí i slyším že to hraje víc nahlas než když hraje jen jedna písnička. Ikdyž mám v trakturu zaplej limiter. Musím to řešit ztlumením obou kanálů. Rád bych tohle přestal řešit. Kde může být problém?

Díky moc za radu, budu vděčnej

stereoman

Re: Traktor Sampler

Příspěvek od stereoman » 08 dub 2012 23:46

1.) Nejde, neexistuje (napada me jedine Traktor+Maschine - videl jsem jak to nekdo valil na 1 zvukovce dohromady), na programek se zeptej googla

2.) Problem bude v tom, ze neumis hrat. 1 je vzdy mene nez 2. Rada DJu s timto pocita a nema s tim problem. Zkousel jsi delat treba prechody pres korekce? Kterou verzi Traktora2 pouzivas? U novych verzi sel limiter nastavovat, ale nehral jsem si s tim, protoze ja kvuli stabilite pouzivam jen 203.

DJambo

Re: Traktor Sampler

Příspěvek od DJambo » 09 dub 2012 10:37

V pohodě, nevěděl jsem že je to normální. Se to prostě naučím jako všichni ostatní :-). Ale díky moc za radu. (dobrý vědět)

Odpovědět