Traktor Pro 2 - Nejdou efekty

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
Zamy

Traktor Pro 2 - Nejdou efekty

Příspěvek od Zamy »

Zdarec.. Mám takový problém s Traktorem.

S tímto softwarem hraju asi rok a půl a prostě mi nefungují efekty.
Nikdy jsem je tedy nevyužíval a nějak mi to nechybí, ale teď sem si řekl, že bych v hudbě v některých částech mohl nějaký ten efekt přidat.

První jsem měl verzi Traktor Pro 2.0.3, kde mi to nešlo, tak jsem si dneska nainstaloval verzi 2.6 a taky mi to nejde.

I když "nepodporujete" warez (sice každý stahujete, ale máte tu svoje pravidla), tak se přiznám, že software je stažený (obě verze), tak jestli to není tím.

Předem díky :)

...Není to nijak důležité, ale chtěl bych to aspoň zkusit :)

Avender

Re: Traktor Pro 2 - Nejdou efekty

Příspěvek od Avender »

Tim ze je to warez to nebude. Zrejme len nemas odkliknute to co by malo byt. Traktor som nevidel uz dlhu dobu ale pokial si dobre vzpominam, tak pri kazdom "decku" su dve ikonky FX1 a FX2. Ked odkliknes napr. pri "decku A" ikonku FX1 (poznas to tak ze sa rozsvieti), tak efektovou jednotkou FX1 "z-efektujes" skladbu v decku A. Proste si navolis ktora efektova jednotka ma ovplivnovat zvuk z daneho decku. Kludne aj obe naraz pri jednom decku, alebo jden FX pre vsetky deck-y...atd. Dalej pozor ako mas nastaveny knob Dry/Wet - pokial je uplne na Dry tak efekt nema vpliv na skladbu a u Wet zas naopak - proste intezita efektu. Su to zakladne veci, no mozno je problem prave tam. Pokial ani to nepomoze tak mas nastavene efektove jednotky na external mod v tom pripade chod do nastaveni a daj ich na internal....hadam pomohlo...
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

Zamy

Příspěvek od Zamy »

Si bůh !
Bylo to tím, že jsem neměl zakliklou tu ikonku FX. Jsem to ale hlupák :D

Díky ti moc :)

Avender

Příspěvek od Avender »

zamalo...
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad