Traktor LE - aktivace

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
pedro13

Traktor LE - aktivace

Příspěvek od pedro13 » 10 srp 2009 15:20

Zrovna řeším následující problém:
Mám doma Reloop Digital Jockey z druhé ruky.Problém je v tom,že Traktor 3 LE,co je k němu přibalen byl již zaregistrován a aktivován původním majitelem.
Jak je to vůbec s vícenásobnou instalací toho softu.Dá se to nějak legálně opakovaně instalovat?
A dá se to instalovat a aktivovat na více PC najednou?Potřebuju to totiž mít jak na domácím kompu,tak na noťasu.
Jde mi o to jestli má vůbec cenu shánět registrační údaje od původního majitele.

Azu

Re: Traktor LE - aktivace

Příspěvek od Azu » 10 srp 2009 16:21

Traktor je dle licence možno používat na dvou počítačích (notes, pc).
Máš v podstatě dvě možnosti, buď získáš přihlašovací údaje od původního majitele a aktivuješ to přes ně a nebo on může požádat o zrušení registrace, je na to někde na NI stránkách přímo formulář a po deaktivaci si to můžeš zaregistrovat na sebe.
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

pedro13

Příspěvek od pedro13 » 10 srp 2009 21:48

Díky,zkusím to.

thequila

Příspěvek od thequila » 23 říj 2009 14:31

Mam taky Traktor 3LE ale bohuzel jsem ho zaregistroval, jenze dostal jsem ho k MIDI Kontroleru a chci za nej vratit penize a oni mi je nevrati pokud ten produkt je zaregistrovany.
Nemohl by si sem hodit link na tu deaktivaci, prosim?

Diky
Azu píše:Traktor je dle licence možno používat na dvou počítačích (notes, pc).
Máš v podstatě dvě možnosti, buď získáš přihlašovací údaje od původního majitele a aktivuješ to přes ně a nebo on může požádat o zrušení registrace, je na to někde na NI stránkách přímo formulář a po deaktivaci si to můžeš zaregistrovat na sebe.

Odpovědět