SERATO NAHRÁVÁNÍ

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
blahec

SERATO NAHRÁVÁNÍ

Příspěvek od blahec » 02 črc 2009 09:33

zdarec lidi, nahravam pres serato zaznam z mic, nahravky se maji ukladat do C:\Documents and Settings\admin\Dokumenty\Hudba\ScratchLIVE\Recording temp jenze ne vzdy se me tam ulozi. Behem nahravani je tam soubor vytvoren,jenze kdyz nahravani vypnu tak se nekdy stane ze nahravka zmizi. Nechapu to protoze se to nestava pravidelne,nekdy tam nahravka zustane. Prave ze si myslim ze temp by mel byt jen docasny adresar a po zkonceni nahravani by se mel soubor presunout jinam,ale nenasel jsem kam a z manualu jsem nic nevycetl,pokud nekdo mate zkusenosti,tak pls poradte

lwq

Re: SERATO NAHRÁVÁNÍ

Příspěvek od lwq » 06 črc 2009 01:29

blahec píše:zdarec lidi, nahravam pres serato zaznam z mic, nahravky se maji ukladat do C:\Documents and Settings\admin\Dokumenty\Hudba\ScratchLIVE\Recording temp jenze ne vzdy se me tam ulozi. Behem nahravani je tam soubor vytvoren,jenze kdyz nahravani vypnu tak se nekdy stane ze nahravka zmizi. Nechapu to protoze se to nestava pravidelne,nekdy tam nahravka zustane. Prave ze si myslim ze temp by mel byt jen docasny adresar a po zkonceni nahravani by se mel soubor presunout jinam,ale nenasel jsem kam a z manualu jsem nic nevycetl,pokud nekdo mate zkusenosti,tak pls poradte

Sice vim, ze ti nepomuzu se Seratem, ale obecne bych mohl - pouzij na nahravani Audacity :wink2:
KorgNanoKontrol#AKG K181DJ#TraktorDJStudio#Ableton#MacBook Pro

genrot1

Příspěvek od genrot1 » 13 říj 2013 01:59

Ja som mal tiež tento problém Ale to nieje softom.skus si to pár krat len tak na "nečisto" uvidís ze to pôjde.mozno zistis o Com hovorim

johney

Příspěvek od johney » 14 říj 2013 12:35

myslim, ze za 4 roky uz na to prisiel

genrot1

Příspěvek od genrot1 » 14 říj 2013 13:03

hehe no su vseliaki experti :D:D:D:D ja len pre istotu

Odpovědět