Problém s nahráváním z mixážního pultu

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
Endy23

Problém s nahráváním z mixážního pultu

Příspěvek od Endy23 »

Zdravím,měl bych prosbu prosím vás. Zakoupil jsem mix a dva cd přehráváče a chci si nahrávat vlastní sety.Když jsem měl kontroler,tak jsem to nahrával ve Virtuálu,ale jelikož mám ted pult s přehrávači,tak mi každý radí program Audacity. Jenže mi to pořád né a né fungovat. Mix mám zapojený přes cinche a na druhém konci jack,kterej je v notasu. Oba přehrávače mám s notasem propojený USB kabelem-mám to tak správně? V programu to pořád nic nedělá. Za každé info a radu budu velice rád,děkuji.

Ludek

Re: Problém s nahráváním z mixážního pultu

Příspěvek od Ludek »

Musíš si zvolit správné zařízení pro záznam. V tvém případě mikrofon, protože ten vstupní jack na notebooku je mikrofonní vstup. Ale stejně ti to nebude asi nic platné, protože z mixu ti leze výstup o linkové úrovni a tak ten mikrofonní vstup na notebooku bude přebuzený a tedy silně zkreslený. Takže ještě budeš potřebovat i nějakou externí USB zvukovku s linkovým vstupem, přes kterou to budeš do toho notebooku nahrávat.

Bobo69
Vybavení

Re: Problém s nahráváním z mixážního pultu

Příspěvek od Bobo69 »

Taky řeším stejnej problém....Chtěl bych Denon DN-X1600 napíchnout do stolního pc ale asi bude třeba do pc zvukovka...Jinak používám Rekordbox a né traktor....a kvuli tomu si jej kupovat nebudu.
Naposledy upravil(a) Bobo69 dne 11 čer 2015 09:19, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět