Numark Mixtrack Pro a SW

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
Windsor

Numark Mixtrack Pro a SW

Příspěvek od Windsor »

zdravím.sem nešťastnej co sem si to koupil.Koupil sem si Numark Mixtrack Pro a rozhod se že nebude hrát.Hraje pouze s virtual dj a to jen deset minut,protože je to free verze.Takže moje otázka je:Co udělat aby to chodilo ať už s traktorem LE 2 nebo serato.Nebo si mám koupit plnou verzi virtual dj?A proč mi nejdou sluchátka.Prostě sem dj analfabet a potřeboval bych manual pro debily. :D Díky za každou odpověď.věřím že to s něčí pomocí vyřeším. :oops:

johney

Re: Numark Mixtrack Pro a SW

Příspěvek od johney »

Pokial si to bral z obchodu tak by k tomu mal byt pribaleny VDJ LE, ak nie tak skus toto

http://serato.com/dj-intro

piatro

Příspěvek od piatro »

a keď ani intro nepomôže,tak radím MTP zabaliť do krabice a pekne odložiť niekam čo najďalej od tvojich rúk. pokiaľ si nevieš nastaviť základné veci (slúchadlá),tak si fakt dj analfabet a bude pre celý svet lepšie ak sa toho vzdáš.
A&H Xone:92, Technics sl 1200 mkII, Rane SL1, Sennheiser hd 25 mkI, MBP Late 2012 i7

Windsor

Příspěvek od Windsor »

A s tim se mám jako smířit.To neudělám.Forum je tu od toho,aby mi pomohlo a ne mě poslalo do kopru.něco sem do toho investoval a chci se to naučit.podle mě je jen problem v softwaru,kterej já neumim vyřešit.

Azu

Příspěvek od Azu »

Problém není v softu, problém sedí za klávesnicí :)
Ty výrobky dělají doslova pro blbce, takže pokud člověk umí alespoň číst, tak si to dokáže nastavit, protože krom nastavení asi tří položek tam není potřeba s ničím složitě laborovat a pokud ani přes to nevíš co s tím, tak zkus překonat vlastní lenost a poohlédni se zde pořádně ve foru, protože na to tady je odpověď již několikrát a i s obrázky
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

johney

Příspěvek od johney »

Co sa tyka tych sluchatiek, musis v softe nastavit mtp ako zvukovu kartu (myslim)... Precitaj si manual, alebo si vygoogli 'settiing up mixtrack pro in ________'

Windsor

Příspěvek od Windsor »

dík ste fakt hodný.

PartyDj Tomi

Příspěvek od PartyDj Tomi »

Hele nebuď hned naprdnutej, ale je fakt, že trochu víc snahy by neškodilo my jsme taky museli pátrat co a jak.
Každopádně s ořezanou verzí softu moc slávy neuděláš. Nepřemejšlel si o tom začít od píky jako ostatní tzn. vinyl, cd atd.
Tam se ukáže kdo na to má a kdo ne! Koupit konzoli+soft a dělat, že jsem Dj umí každý.
Pak se začni učit na novejch věcech, když to uděláš obráceně a vlezeš někam kde jedou z klasiky(vinyl, cd) tak budeš v Pr...
No teď k tomu co tu řešíš ta konzole byla bez softu? Jestli ano tak si ho musíš koupit, protože ikdyž to prodáš a koupíš nějakou jinou s VDJ LE, tak stejně moc nepochodíš páč je to ořezaná verze, která je pro aktivní hraní nepoužitelná!
A jestli se vyplatí koupit VDJ PRO nebo alespoň Basic?
Rozhodně, protože až výjde VDJ 8 a už mě s tim pěkně se..., jak to furt odkládaj, tak to bude trochu jiná liga!
Ten odposlech je jen v nastavení a je toho plnej You Tube.
Tak zamakej a nefňukej.
Pioneer DDJ SX, Pioneer DDJ SR, Denon DN-MC 6000, Pioneer DDJ-SP1, 4x RCF ART 315A, dB Technologies 2x SUB 15 D 2x OPERA 915 DX

johney

Příspěvek od johney »

podla toho kolko stoji VDJ by som radsej bral traktor.

PartyDj Tomi

Jenomže když má problém s VDJ tak traktor už tuplem nezvládne!
Pioneer DDJ SX, Pioneer DDJ SR, Denon DN-MC 6000, Pioneer DDJ-SP1, 4x RCF ART 315A, dB Technologies 2x SUB 15 D 2x OPERA 915 DX

Windsor

Příspěvek od Windsor »

jo jo už to šlape.díky youtube.jo asi to bude nejlepší začít na klasice.ale stejnak díky.

PartyDj Tomi

Jsem rád, že si to pochopil a že ti to jede, ale ta klasika za to fakt stojí uvidíš, že je to mnohem záživnější akce. Když hraješ a tečeš s časem nemůžeš najít co dál nebo nemáš dorovnaný BPM to je pak adrenalin a když to naposlední chvíly sedne to je orgasmus!
Kdybys potřeboval s něčim poradit, tak napiš a ať se daří.
PS: To je pro ty co hned každýho začátečníka posílaj do kopru! Vzpomeňte si na svoje začátky a uvědomte si, že potřebujeme další generaci!

Odpovědět