Nejlepší nastavení zvuku pro Virtual DJ ?

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
Odpovědět
Medvídek

Nejlepší nastavení zvuku pro Virtual DJ ?

Příspěvek od Medvídek »

Chci se zeptat, jak docílit toho, aby měl Virtual DJ kvalitu zvuku alespoň jako Traktor studio ? Pokud na stejným PC, NB pustím Traktora 3 a dám přehrát písničku, mam zaplej key a tempo posuno třeba o 1 BPM, není to takřka znát. Pokud to samé udělám se stejnou písničkou ve Virtualovi, nestačim se divit, co se z toho line za zvuk ? Máte někdo podobný problém ? Máte nějaké dobré řešení ?

Azu

Re: Nejlepší nastavení zvuku pro Virtual DJ ?

Příspěvek od Azu »

:lol: :lol: :lol:
toho nedocílíš nijak než tím že nebudeš VDJ používat
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

Medvídek

Příspěvek od Medvídek »

Azu píše::lol: :lol: :lol:
toho nedocílíš nijak než tím že nebudeš VDJ používat
Tak poraď něco lepšího. Z toho nastavení traktora 3 pro Vestaxe jsem málem blil. Potřeboval bych ho přesně tak, jako defaultní nastavení ve virtualovi :)

Azu

Příspěvek od Azu »

VCI-100 je dnes nejpoužívanější kontrolér pro který je toho k dostání nejvíc, takže zajít na forum NI a tam postahovat různá nastavení a nebo si to namapovat sám snadno a jednoduše za pár minut
http://www.native-instruments.com/forum ... .php?f=221
http://www.traktorbible.com/pages/downl ... =mgev02zip
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

DjMatisS

Příspěvek od DjMatisS »

vdj ma sice trochu horší zvuk, ale není to zase tak hrozné. Korekce jsou špatné, ale když se to prožene přes kvalitní externí mix, a ne softwarově, myslim ze to celkem jde.
Behringer BCD3000+DELL Studio1537+Traktor PRO+Technics RP-DH1200

Medvídek

Příspěvek od Medvídek »

Tak po hodině zkoušení cizích nastavení vci-100 pro traktor 3.3 (to co ty lidi měli nastavený sem nepobral, jak z toho mužou hrát a nepřijít k úrazu) a 2 hodinách přenastavování, kde jsem zjistil, že pro některé talčítka jsou stejné midi příkazy, chci poprosit někoho, kdo hraje z VCI-100, traktora 3 a má to namapovaný pro normální smrtelníky, jestli by mi nemohl poslat konfiguracni soubor.

Děkuju :)

lwq

Příspěvek od lwq »

Medvídek píše:Tak ...namapovaný pro normální smrtelníky, jestli by mi nemohl poslat konfiguracni soubor.

Děkuju :)
Co je tak silene slozityho a nepochopitelnyho na tom, si udelat vlastni mapovani ? TO mi jeste nikdo, nikde nevysvetlil ... MOzna, ze lidi budou "spokojeny" az tam bude "Pruvodce mapovanim" :lol: :lol: :lol:

BTW: Azu ma recht (jako vzdy) - nejlepe VDJ nepouzivat ... :wink2:
KorgNanoKontrol#AKG K181DJ#TraktorDJStudio#Ableton#MacBook Pro

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

Osobně mi nepřijde, že by měl VDJ až tak špatný zvuk jak se všude říká a taky mi nepřijde že něco co by mělo fungovat tak v něm nefunguje. Ono to možná bude tím, že většina lidí co si stěžují, že jim něco nejde tak mají buď neofiko verzi nebo jsou líní hledat - přinejhorším oboje.

Se svým setupem EEE1000H+VDJ jsem využil ještě skvělé věci u VDJje a to je možnost změnit si skin podle vlastních potřeb a požadavků. Změnil jsem si font v browseru a rozlišení na výšku na těch netipických 600bodů - nevím jeslti bych i s traktorem nebo mixvibes mohl udělat takové změny.

Já sem s VDJjem spokojený. Traktor mě nějak neuchvátil - možná je lepší ale mě víc sedí VDJ tečka :wink2:
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Odpovědět