Lupani v Traktoru pri načitani tracku na decky

Diskuze o programech pro DJ (TRAKTOR PRO, Virtual DJ, Serato DJ/Scratch apod.)
knoflikos

Re: Lupani v Traktoru pri načitani tracku na decky

Příspěvek od knoflikos » 15 bře 2014 15:36

bohuzial, ale nestaci sa pocujes problemi. tu ti prave niekto pisal, ze 4 gb ram je odporucana si pod hodnotou. zakladne parametre su ne spostenie traktoru ale na jeho bezproblemovy chd treba vyssie. skus program Process Lasso pocitaj nieco o nom usmerni si vykon.

Avender

Příspěvek od Avender » 15 bře 2014 17:44

Aj win 7 je dost narocny na taku zostavu. Kup este 2gb ram (najlepsie taku istu jak mas alebo zeby bol aspon rovnaky vyrobca a typ. Inac to moze blbnut. Info: win 7 32bit poberie max 4gb ram).
Ked nechces invstovat do ramky tak nainstalujem na iny disk Win XP 32bit Service Pack3. Je menej narocny na hardware, takze traktor by mal mat k dispozicii viac vykonu. Na cistu instalacku daj ovladace, asio a traktor a musi to ist v pohode... Win7 si nechaj na net a vsetko ostatne.
Popripade mozes skusit nejaku starsiu verziu Traktora, ze jak to pobezi.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

Avender

Příspěvek od Avender » 15 bře 2014 18:01

Aha.. akurat ze traktor 2 nebezi na XP. Na stranke NI odporucaju 7 alebo 8-icku. No mozno pojde. Ked tak rozbehaj nejaku starsiu verziu pod XPeckom kludne skus aj pod win7.
Ecler Nuo 3.0_2x Reloop 4000_HD25_M-Audio Delta 1010LT_Akai LPD8_Korg quad

DJambo

Příspěvek od DJambo » 01 čer 2014 22:22

Mám stejný problém. Při načtení tracku (ne pokaždé jen někdy) na pár milisekund vyletí CPU load do červena a buffer na mě prskne :D . Dokonce, když mám v remix decku samply který nějakou dobu nepřehraju (cca 20min) začne load meter litat do červena, ale už pernamentně a hudba začne pěkně praskat. Musím ten určitej sample přehrát, aby bylo vše zase v pořádku. S mou sestavou i7 a 8gb ram plus Win7 a Traktor na SSD a Music Colection na HDD, nemůže být problém s výpočetním výkonem. A zajímavý je že při analýze tracků mě jedno jádro vyletí na 100%, může to s tím souviset. Jinak všechno legální, OS optimalizovanej na live DJing a PC naprosto v pořádku. Ani nevím s čím (updatem na 2.6.8. nebo nainstalovaní nějaké jiné aplikace) mi to začlo, ale každopádně Traktor mi hodně dlouho jel naprosto bez problémů i s bufferem 256 vzorků. Už jsem psal na NI support tak snad se to vyřeší. Kdy vás někoho něco napadlo budu moc vděčný za radu. Pokud tohle nevyřeším tak už se naseru a koupím si MacBook :D
Přílohy
CPU Bug.jpg

Odpovědět