Přenosný "obyčejný" aktivní reprobox

Diskuze o zesilovačích, reproboxech, reproduktorech, výhybkách a zvukových procesorech
Odpovědět
PreTox
Příspěvky: 1
Registrován: 21 kvě 2020 07:32

Přenosný "obyčejný" aktivní reprobox

Příspěvek od PreTox »

Zdravím pánové (a případně dámy),

věnuju se mixování hudby jako hobby, mládí mám už za sebou a konečně jsem si pořídil kvalitnější kontrolery. S kámošema (jeden se věnuje hudbě na autorské úrovni) jsme měli diskuzi, že by se docela hodilo pořídit nějakou "bum bum" bednu na naše akcičky, které jsou párkrát do roka v počtu cca 5 - 20 lidí.

Pročítal jsem různá fóra a zkoušel najít něco vyhovujícího, ale místo abych byl chytřejší, tak mám v tom akorát chaos. Kdybych si chtěl pořídit něco kvalitního, šel bych asi do RCF ART 715 nebo něčeho na ten způsob, ale to je pro nás "dědky" (kteří jsou navíc většinu akce pod vlivem :D ) moc good.

Hraju hardstyle a trance, kámoši house a rave, takže chceme něco co má hlavně dobré podání subHz a nejlíp samozřejmě od co nejnižší frekvence. Potom aby to trošku vydrželo mechanicky a dokázalo to hudebně uspokojit prostor cca 15x15m.

Nepotřebujem nové bedny, ani výkon 2 kW, ale prostě něco, co hraje slušně, neshoří to když někdo ožralej usne na gain knobu, atd.

Nejlíp kdyby to mělo i baterku a šlo hrát pár hodin bez 220V, ale to fakt není podmínka.

Cenově by to nemělo překročit 5 cifernou částku, čím míň, tím líp, 5k je optimal.

Moc díky za tipy :wink:

djmayo
Příspěvky: 129
Registrován: 04 bře 2017 15:32

Re: Přenosný "obyčejný" aktivní reprobox

Příspěvek od djmayo »

Z baterkových vecí celkom pekne hrá JBL Eon One Compact (aj drahší Pro samozrejme) a dB Technologies B-Hype Mobile BT (čosi hlasnejšie než JBL ale pocitovo JBL hral viac basov celkovo zvuk tak trochu HiFi). Pokiaľ to má byť pri nejakej vyššej hlasitosti (od 100 či 200w s 8-10" basom nejde čakať zázrak), tak klasické dva kompakty s 15" ochotné hrať aj basy (napr. EV ELX115Pm, príp. ZLX15P) + Online UPS (+ centrála). Veľa záleží aj od UPS resp. batery packu k nej... profi UPS pre servery s tým vydrží na plný výkon aj viac ako 3 hodky...tie lacné cca 300€ FSP champ 2000 TW 60-100 min podľa štýlu hudby.

Odpovědět