DJ sada

Předtím než se blbě zeptáte, zkuste pohledat zde ...
Odpovědět
Stoupy

DJ sada

Příspěvek od Stoupy »

Čus,

hele lidi chtěl sem si koupit TeNtO Set Gramáče to má dobrý sluchátka sice nic moc ale ty bych koupil jiný.. Ale mixák mi připadal malinko .. No nic moc co vy na to?

hoolifan

Re: DJ sada

Příspěvek od hoolifan »

vybral sis to nejlevnější co sis vybrat mohl - doporučil bych ti spíš si připlatit a koupit
http://www.dj-obchod.eu/katalog/gramo-s ... -2450.html

jestli ale nevíš jestli tě djjing bude bavit porozhlédl bych se raděj za tu 10ku po nějaké midikonzoli..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Sqara

Příspěvek od Sqara »

Když už se to tu objevilo, tak bych se rád zeptal, jestli mají tyto sety nějaký jiný význam než jen reklamní.Ted jestli je opravdu lepší mít k mixáku jedné značky playery/gramce stejné značky/řady?

Stoupy

Příspěvek od Stoupy »

No jo jasně že bych bral to za 17.. jenže těch 7 táců mi ňáko zatím chybí :/

dj-johny4

Příspěvek od dj-johny4 »

no hele hlavně je dobrý si uvědomit, že dyž si koupíš gramce, tak pak do toho musíš kupovat pořád desky, a co deska to několik stovek... takže vlastně jeden track tě stojí pár stovek, není to levná záležitost... a jestli nemáš zatim žádné zkušenosti, tak je možná přece jen lepší si pro začátek koupit midikontroler aby ses s djingem seznámil...

Stoupy

Příspěvek od Stoupy »

Jó asi máš pravdu ... a kterej by jste mi doporučili.. Ten midi kontroler

crewy

Příspěvek od crewy »

tak kupovat desky nemusí stačí koupit nějaký DVS systém a kupovat mp3 z beatportu třeba.ale zase je potřeba mět dozačátku hodně penez mno.

ten midi kontroler: mužeš třeba začít na Behringer 3000, Reloop Digital jockey,Vestax VCI 100 atd..

Odpovědět