XMAG 102

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
dj-johny4
Příspěvky: 309
Registrován: 28 lis 2007 11:39

XMAG 102

Příspěvek od dj-johny4 »

XMAG 102 je prvním plnohodnotným XMAGem distribuovaným zcela zdarma
A když plnohodnotným, tak se vším všudy. Pořádný formát, propracovaná grafika a výživný obsah. Přesně tak, jak jste zvyklí. Najdete jej na mnoha místech po celé republice, a kdyby se vám nepoštěstilo (nebo jste jednoduše na hřbetě technologické vlny), můžete si ho stáhnout v PDF z našeho webu:

Kód: Vybrat vše

http://www.xmag.cz/xmagazin.php?xmagazin=6
Téma: Republika DJů
Titulku jsme se rozhodli věnovat dopisu dvojici DJů, které nejspíš zatím nebudete znát, ale svým nadšením a úsilím předčí nejednu hvězdu. Právě je jsme zvolili za symbol toho, že DJing už dávno není něčím pro pár vyvolených. A tak jediné, co českému DJingu chybí jsou ?celebrity a jejich příběhy?. A tak jsme je zkusili vytvořit. Šli s námi do toho: Lucca, Ladida, Laydee Jane, Tvyks, Michael Burian, Orbith, Wich, Sayko & Pixie, Bonfinix & Tripmain a Tráva. A jako bonus vám Aleš Bleha poradí jak se zařadit po bok takových hvězd.
Po vzoru doktora House jsme se s pomocí časopisu Groove vloupali do londýnských pokojíčků mistrů Luke Slatera, Four Tet, Jamese Ruskina a Kode9 a zkontrolovali, jak mají uklizeno.
A nakonec se podíváme do kuchyně Richie Hawtina, který je jedním z těch, co se nestydí přiznat, že za něj beaty rovná počítač. Nedávno dokonce ukázal, jaké triky kolem svého vybavení vyrábí.
Dále na vás čekají články o Deadmau5, Rank 1, Rex The Dog, Portishead, NewNew!, fotografická session 100 Xichtů XMAGu 100 a k tomu spousta recenzí a dalších informací.
[img]http://www.xmag.cz/upload/1225721673.jpg[/img]

http://www.xmag.cz
http://www.myspace.com/xmagmag

_____
Pokud si nepřejete, aby Vám nadále chodil newsletter XMAGu, pošlete e-mail na: news-unsubscribe@xpublishing.cz

Odpovědět