Trapasy pri hraní:D

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
microgenius

Trapasy pri hraní:D

Příspěvek od microgenius »

Tak panove sem muzete vkladat vase trapasy , vypadavani zvuku , sekani atd .

Jednou se mi na spodek cd dostala nalepka takze cd se hezky seklo a pisnicka zrovna najizdela na beat:D
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

DeeJay PiPi

Re: Trapasy pri hraní:D

Příspěvek od DeeJay PiPi »

Tak sekání cd...to už se mi stalo tolikrát, že to neřeším (proto taky už z cd nehraju :D ).

Jinak...jednou se mi podařilo na akci to trochu přehnat s panákama, tak sem elegantně spadnul pod mix, kde sem následně usnul a trochu to tam znečistil (naštěstí se mnou hrál kolega, takže celkem v pohodě). Lidi se tam na mě chodili dívat a někdo si mě prý i fotil :D :D :D

Potom taky (kdysi dávno v začátcích) za mnou došla vylitá kámoška (já sem nebyl o moc lepší :) )...chvilku sme kecali a pak si najednou vlezla pod mix a začla si hrát 8) ...Celkm pohoda, jenže přišel šéf...Joo, byla prdel se s ním bavit (nakonec na to stejně přišel a ještě si ze mě dělal prdel).

Těch zážitků je hafo...hold býval jsem mladý a divoký. Teď, co už tak nekalím, je klid a trapasy se mně vyhýbají :)

microgenius

vlezla pod mix a začla si hrát

tak ted sem malem spadnul ze zidle :D :lol: :lol: :lol:

DeeJay PiPi

Jojo, jak sem psal...byly to zlatý časy...
Dodnes na to vzpomínám...hlavně na jeden takový malý podnik u nás ve Strážnici. Měli sme za stage takový kumbál...říkali sme tomu VIP. Byla tam postel, pozdějc gauč a potom kulec (posloužilo všechno :) ). Takový kolotoč sem nikdy nezažil a ani už hnezažiju. Hodinku za mixem, hodinku ve VIP, pak repete...Jeli sme do tý doby, než nám stačili síly...:D

Teď sem si vzpomněl ještě na jednu takovou perličku...Hrál zrovna nějaký kluk, co tam byl jako host...valil schranz...Všechno zhaslé...jenom laser a 2kw strobáč, takže vidět bylo hovno. Tak sem tam začal obtěžovat jednu slečnu. Jak se pustila normální světla, tak sem lekl, na co že to lezu. Nějak mě nechtěla ale opustit, tak sem před milou slečnou začal utíkat (asi si myslela bůhví co nebude :D ) a zaletěl jsem za mix. Tam sem vrazil do borce tak něšťastně, že jak se chystal na mix, tak si odjebal celý headshell. Naštěstí měl jenom nějaké Omnishity gramce, tak oprava nebyla ani moc drahá...Pár stovek, nějaký ten panák a napříště se jelo dál :D

microgenius

:D:Dtakove party uz sou malo :D

DeeJay PiPi

Tak party ani ne...je to tím, že už stárneme, máme určitý povinnosti atd...A já osobně pokud mám residentní večer, tak skoro vůbec na akcích nepiju...Jojo, alkohol dělá svoje. Když to tak sumíruju, tak nějakých 90% takovýchto super akcí stavělo na chlastu...:D

microgenius

zabocim sice mimo ale kde hravas a tak ?kdyztak pm

jinak k tematu :Dto jo chlastaci akce sou pekelne

markes

Příspěvek od markes »

tak to je pravda,,,,ked sa nepije (tak do nalady)
tak akcia,,,mixovanie,,,alebo kecanie,,,je onicom,,,
minule sme robili akciu s HUBERTUSOM,,tak
ten sa vie odreagovat,,,
vypil pocas vecera flasku whisky jak nic,,,
ked nastupil hrat, tak poharik za poharikom,,,trepal do seba len sa tak sypalo,,,

http://www.facebook.com/pages/wwwmimokl ... 8866023297
http://sk-sk.facebook.com/pages/Semtex- ... 3929438643

ale nakonec,nieco vtom bude,,,
ja tiez ked hram a nepijem,,,tak nalada onicom,,,
clovek sa tam potom citi jak osol medzi kobylami
ale ked trocha do nalady,,,tak vsetko akosi lepsie slape,,,od mixovania,,,kecania,,,
az po citenie z davom ohladom hudby,,,
samozrejme ze nie moc,,,:-)))
co sa urcite stalo kazdemu,,,to sa potom clovek uz ani do sable ntrafi,,,
a ked hej tak lietaju hore-dole jak ....

a to alkohol fakt nemusim (nepijem)
ale na akciach si dam,,ked ovsem nemusim rano soferovat,,co je skoro furt ked hram mimo svojho mesta,,
DJM-800, CDJ-900, Sony MDR-V700

Ludek

Příspěvek od Ludek »

Trapas? Myslím, že jsem vítěz... :) Normální svatba, zrovna dotancovali, je pauza, lidi sedí, povídají si a k tomu hraje hudba jenom jako podkres. Přišla za mnou jedna paní, jestli bych jí nepustil "Až mě andělé" od Petra Spáleného. No říkám si proč ne, pěkná pomalá písnička , a't má radost. A tak jsem to pustil, i když ji normálně nehrávám.
Najednou jsem si všiml, že lidi nějak ožili, začali se dívat po sobě, pak po mně, něco si navzájem říkali a kroutili hlavou. Nechápal jsem...
Ale pak se ke mně přibelhala o berlích nějaká jiná stará paní se slovy: "Pane to jste tedy opravdu nemusel, ženich před třemi měsíci pochoval otce, toto byla jeho nejoblíbenější písnička a hráli mu ji, když ho spouštěli do hrobu" :shock: Okamžitě jsem to vypl a málem jsem vlezl pod stůl :oops:
Až potom jsem se dodatečně dozvěděl, že ta potvora ženská, co to nechala zahrát, se chvilku předtím nepohodla s matkou ženicha a toto jí udělala jako naschvál. Ještě štěstí, že jsem jí odmítl říct před tou písničkou do mikrofonu věnování, jak si přála. :roll: Ale byla to tedy síla.
Naposledy upravil(a) Ludek dne 01 dub 2011 06:23, celkem upraveno 8 x.

konszpic

Příspěvek od konszpic »

markes píše:tak to je pravda,,,,ked sa nepije (tak do nalady)
tak akcia,,,mixovanie,,,alebo kecanie,,,je onicom,,,
....
ale nakonec,nieco vtom bude,,,
ja tiez ked hram a nepijem,,,tak nalada onicom,,,
clovek sa tam potom citi jak osol medzi kobylami
ale ked trocha do nalady,,,tak vsetko akosi lepsie slape,,,od mixovania,,,kecania,,,
az po citenie z davom ohladom hudby,,,
Promiň, ale s tím alkoholem musím nesouhlasit, já jako odjakživa abstinent, který ochutnal možná tak ve 13ti dědovo víno (a možná něco na ty silvestry), vím moc dobře o tom, jaké je to být na akci naprosto střízlivý jak za mixem, tak na parketu.
Je to způsobeno určitým zdravotním handicapem, ale naučil jsem se s tím žít a nejeden faktor a důvod, který mě držel v pozitivní náladě byla hudba.
Sice jsem nikdy nepoznal ani nepoznám, jaké to je za mixem lítat slitý na 3promile, ale určitě ty akce stojí za to, i když nepiju. Má to asi něco do sebe ta nálada z alkoholu to jo, ovšem já si vystačím pokud se bavím tak jak se bavím a hlavně pokud se lidi na parketu baví. A ti už jsou většinou v té náladě celý večer :-) (sice trochu OT ale nevadí)

A trapas během hraní?
Zatím se mi teda akorát povedlo párkrát načíst track na jiný deck, než bylo tehdy v plánu :-), od té doby hraju už pouze se "zámkem" na deck, který momentálně hraje. Ale že by něco velkého to ani ne, spíš jsem slyšel na akci (takové středně velké - kulturák), jak tam několikrát během pár písniček zazněly ty hlášky internetových serverů, z kama to tahají v té shit kvalitě, ale netrápí je to.

Azu

Příspěvek od Azu »

Kamarád nečekaně onemocněl a tak mně v noci volá, že nutně potřebuje abych jel místo něj následující den zvučit a moderovat nějaké ME lodních modelů. Brzy ráno sem k němu dorazil, dostal veškeré instrukce a především CD na kterém měli být hymny a různé famfáry, které mam pustit při různých vyhlašování, dostal sem k CD kus papíru co je která stopa a v klidu sem odjel na akci. Když došlo na vyhlašování výsledků a účastníci čekali pod stupněmi, tak sem měl pustit cokoliv instrumentálního, no a co myslíte že se mně stalo, kamarád to CD špatně označil kde končí hymny a já si tam z vesela pustil místo nějaké famfáry finskou hymnu, čímž sem všechny nečekaně zmátl a nechápal sem ty pohledy účastníků, obzvláště finové se překvapeně radovali i když vůbec neuspěli. Až po celém ceremoniálu mně pořadatel se smíchem přišel říct, že to byla finská hymna :D

Jinak také mam ty zkušenosti s akcemi pod stolem :D

Ještě si vzpomínám na jeden dobrej zásek. Jelikož sem hrál každý den na CDJ100S, tak sem už měl nějak naučeno, že ty CD do přehrávače sem schopen jedním pohybem v rychlosti hodit do té mechaniky když sem pospíchal, jenže v tom opileckém stavu sem CD hodil a pak řeším proč to CD nechce hrát, co se mu stalo, stál sem na tom se stejně opilým kolegou dobrejch 15 minut a řešili jsme kde je problém proč nám CD nehraje ani se nenačte ani nejde ven. Nakonec se nás zeptal náš kámoš co stál vedle a kecal s náma, co řešíme s tím přehrávačem, tak mu říkáme že jsme tam dali CD a ono nechce ven ani nechce hrát a on se nás na to s naprosto ledovým klidem ptá "myslíte to CD co sis hodil pod přehrávač?" Nadzvednu přehrávač a CD se válí pod ním :D :D
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

DeeJay PiPi

Hehe...takový akce jsou občas dost hustý. Párkrát se mi stalo...že sem tam hodil cd obráceně. Taky jsem chvilku dumal, proč cd nejede a háže mi error. Tak sem ho chtěl vytáhnout, jenže se tam zaseklo a nešlo ven. Tak jsem skoro půlku večera odehrál z jednoho přehrávače (fakt sranda...připadal jsem si jako mluvící jukebox).
Pak taky loni mezi svátka sem dělal kamarádovi dětskou diskotéku pro dceru. Akce dopadla dobře, jenže se mi nějaké to cd připletlo do kufru...Pár dní na to, na dance party, se mi po Laurentu Wolfovi podařilo zahrát Dádu Patrasovou...naštěstí to bylo nad ránem...většina lidí na šrot, tak to z toho všichni měli srandu...:D

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

Me se jednou na akci podarilo pri prepojovani cdplayeru vytrhnout cinch od kabelu a tak jsem musel asi hodinu hrat z jednoho cdcka, ani me nenapadlo to jedno cd vymenit, pac na nem byly zrovna nastesti dobre songy ale bylo to taky jako od mluviciho jukeboxu, do doby nez pribehl kamos s novym cinch kabelem..od te doby nosim dalsich par kabelu v batuzku..
Co se tyka alkoholu, tak na to je odbornik kamarad.. je zvykly hravat tak ozraly, ze uz ani nevi co hral a co ma nachystane hrat :-D
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Azu

Příspěvek od Azu »

Já znám dje zapřísáhlé abstinenty snad jen dva, i když poslední dobou ti pijící přecházejí spíš na drogy, tak už také moc nepijí. Já tedy při hraní rozhodně piji ale vždy tak abych to měl pod kontrolou, takže žádnej opilec ale tak na do pohody těch 5 panáčků tullamore dew na zahřátí a pak už jen tak 8x limonádka polar+tonic, případně s někým nějaký ten citrus :D
http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

DeeJay PiPi

To Azu:
Jak pravíš. Pár panáčků do pohody (líp se potom míchá a všechno de potom tak nějak lepší :) ) a pak cola nebo max. tak pivko na žízeň. Nepiju jenom když jedu někam mimo město a musím řídit :).
Jinak dneska večer máme akci na Tullamorku, tak až si budu s kolegou za mixem připíjet, tak si možná na tebe vzpomenu :)

Btw já znám jenom jednoho nepijícího Dje a to proto, že je celoživotní abstinent :D

Jinak srry, už je to trochu (víc) OT, ale tak nějak to vyplynulo...:)

Odpovědět