Jak najít uplatnění?!

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Ramon Dickerson

Jak najít uplatnění?!

Příspěvek od Ramon Dickerson »

Jak najít klub, nebo nejakou akci, nebo cokoliv, kde bych se mohl nejak rozjet, prostě konečně začít. Mám dost velký ambice a určitě nemíním hrát jen tak pro zábavu...... Nevím z kterýho konce začít. Poradí někdo

Azu

Příspěvek od Azu »

to dost záleží na tom co hodláš hrát za muziku

Fido

Příspěvek od Fido »

To by mě taky zajímalo kde by se dalo určitým způsobem "prorazit"...sice mám občasné akce, ale rád bych nějaký pravidelný klubík...zaměření dance, clubhouse, house, trance...jinak vše, co vidím lidem na očích :lol:

Luis

Příspěvek od Luis »

Panove ale to neni tak jednoduche.Velke ambice jsou dobra vec ale je potreba aby to nadseni za par treba ne tak uspesnych let nevymizelo.
Jak rika AZU rozepiste se co hrajete a co byjste chteli hrat.Ja delam par klubovek a povim vam ze to neni vubec lehke z pohledu zacinajicich djs prosadit se.Vse je to o znamostech a taky o svem promotionu.

Namichejte dema a hodte sem linky a hlavne musite byt trpelivy.Je lepsi byt skromny dj nez ten ktery porad otravuje.Pokud ve vas opravdu je nejaky talent tak urcite jednou vyjde najevo.

Vydrzet,vydrzet drzim palce

djjing je nejen konicek ale hlavne zivotni styl a laska na hoodne dlouho
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Luis

Příspěvek od Luis »

mimochodem pokud se nechcete porad motat v jednom kruhu doporucuji se věnovat vlastni produkci (skladani muziky)!!!!!!!
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Dancenited

Příspěvek od Dancenited »

Luis píše:mimochodem pokud se nechcete porad motat v jednom kruhu doporucuji se věnovat vlastni produkci (skladani muziky)!!!!!!!
Jo to je pravda, ale je to strašně těžký :cry: :lol:
Hands-up!

Azu

Příspěvek od Azu »

Pokud někdo chce hrát něco co je stravitelný i pro normální diskotéky, tedy nějaký ten dsico-house proložený černou muzikou, tak to není takový problém se prosadit když víte jak na to. Rozhodně ale nepočítejte, že přijedete do podniku za šéfem a nabídnete mu, že by ste u něj chtěli hrát, nebo pošlete promo CD, na to rovnou zapomeňte, tohle opravdu nefunguje. Musíte nabídnout podnikům něco co tam běžně nemají a pak to opravdu fugnuje. Ve skutečnosti si Vás pak neberou kvůli Vám, ale především kvůli akci, kteoru jim nabídnete společně s váma a díky níž se můžete docela dobře zviditelnit. Dobrý je i na oko být kamarád a dopisovat si nebo se scházet s jinejma DJeme, který už někde jsou, protože se čas od času stane, že někdo vypadne a je potřeba sehnat někoho na záskok a to je ta správná příležitost. Nevím jak v jiných lokalitách, ale u nás je třeba velký problém sehant DJe, kteří jsou ochotni hrát v podnicích všední dny protože chodí do školy nebo do práce, přitom tohle je právě ta skvělá příležitost jak začít hrát z prvu všední dny a pokud budete lepší než ti co hrají víkendy, tak je brzo nahradíte.

Luis

Příspěvek od Luis »

Dancenited píše:Jo to je pravda, ale je to strašně těžký :cry: :lol:
no proto to nedela kazdej a kazdymu to neni souzeny
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

hoolifan

Příspěvek od hoolifan »

musim souhlasit s AZU a LUIS taky jsem před pár lety začínal jako dj (pouštěč - to hraju ještě teď) a u nás se mi už pákrát stalo že mi volali abych zaskočil za djje který buď onemocněl nebo prostě nemoh.. no a kdybych neměl tolik práce v práci a nemusel chodit do práce i občas o víkendech tak není problém abych hrával (pouštěl) lidem muziku kterou chtějí slyšet a při které se chtějí bavit.. ale ještě musím dodat, že jsem začínal jako týpek co chodí na disko(club) viloženě se bavit a taky si prohodil pár slov s majitelem a dj´s co tam hráli(pouštěli).. rada tady není moc jednoznačná prostě si časem udělat kontakty a pak už to buď vyplyne nebo nevyplyne..
VDJ PRO+Audio2DJ+Eks XP5+Denon DN-X050+EEE1000H+Sennheiser HD 25

Fido

Příspěvek od Fido »

No paráda, tak podle toho, co jste napsali, tak mi nezbývá už nic jiného než čekat, než mi kámoš dohodí nějaký záskok... :roll: :wink:

voče

Příspěvek od voče »

mozna byste to nemeli takle hrozne moc chtit.. :roll:
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Luis

Příspěvek od Luis »

voče píše:mozna byste to nemeli takle hrozne moc chtit.. :roll:
presne tak...Pokud si moc chci koupit kolo tak si ho jednoduse koupim.Pokud si moc chi koupit prezervativy tak si je taky bez problemu koupim ale pokud moc chci byt (aktivnim)djjem urcite to nebude tak lehke.Jak jsme jiz psal ve svem predeslem postu je potreba vytrvat.

Ja nez jsme zacal hrat profesionalne tak jsem asi 4roky pred tim poradal s kamaradem soukrome vecirky a hrali jsme rave a techno na ruznych soukromych kalbach casem jsme se seznamovali s vlivnejma lidma kteri nam pak dali sanci a postupne se to vse ubiralo spravnym smerem.

Je treba setrvat,nikam nespechat a pokud jste sikovni a nadani tak si vas driv nebo pozdeji nekdo vsimne.

Good Luck :wink:
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

Ramon Dickerson

Příspěvek od Ramon Dickerson »

no ja osobně hraju deep a vocal house, ale určitě ne žádnej dance a podobný diskotékový věci.... určitě sem si ani nemyslel že bych šel do klubu, nebo tam poslal cd s mixem, nebo tak něco, ale zkrátka nevim odkud na to.... no to je jedno, nejak to přijde

Luis

Příspěvek od Luis »

Ramon Dickerson píše:no ja osobně hraju deep a vocal house, ale určitě ne žádnej dance a podobný diskotékový věci.... určitě sem si ani nemyslel že bych šel do klubu, nebo tam poslal cd s mixem, nebo tak něco, ale zkrátka nevim odkud na to.... no to je jedno, nejak to přijde
ale prave ze klidne do toho klubu to svoje mix cd prines a dej ho taky svym znamym!!
Audio 8 DJ
Pioneer 600
Macbook PRO
Alesis Active MK2

voče

Příspěvek od voče »

jj,znamy maj znamy,kery maj znamy..:D

hele,ja si taky CHCI koupit poradny basaky-aspon 4kusy + QSC-cko a 100klacku holt nemam,muzu tomu jit naproti akorat tak,ze budu sledovat bazary a bejt trpelivej a cekat nez se mi sejde vic penez.

stejne tak ty-chces bejt dj,zatim na to nemas (kontakty,kvalitou,vybavenim,pste cimkoliv,neznam tebe a tvou situaci),muzes jit tomu naproti akorat tak,ze budes porad hrat a zajmat se o to,co CHCES a co te BAVI.jednou se ti pak sen splni.jako me. :wink: jakejkoliv spech je na pitchu

:!: trpelivost prinasi ruze :!:
DRUM'n'BASS vibezz
www.sunflower-bitches.com

Odpovědět