Jak čistit desky?

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
Odpovědět
Spe3dy

Jak čistit desky?

Příspěvek od Spe3dy »

Čus, prach je hrozná věc, všechny prachy sem už utratil na vybavení, ale na nějakou tu sadu na čištění desek už mi nezbylo :oops: . Nevíte jak na to s něčím co je běžně doma? Zkoušel jsem různé antistatické prachové utěrky ale moc to s tim nejde :cry: Pls help.

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Tenhle problém jsem ze začátku řešil taky, pak jsem si koupil takovej sprej na vinyly od firmy Rodec (objem 200 ml) a je to pohoda, ty dvě stovky tě snad nezabijou. Samozřejmě kartáč na desky to jistí.

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

Taky teď kupuju techniku do začátku.. vinyly atd.. no a mám vyhlídlej kartáč od Rodec (prodance) asi za 180kč... ale mám docela strach abych ten vynil nepošrábal nebo tak něco.. :D

LuKyss

Příspěvek od LuKyss »

Neboj, na obrázku to vypadá, že má hrubý vlákna ale ve skutečnosti jsou úplně jemné.

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

přesně z toho jsem měl strach :) Na obrazku to vypada fakt drsně.. jako je mi jasné že to asi musí být jemné. BTW. čistit asi tak nějak dokola po směru hraní že ? nebo se pletů ?

ESCape

Příspěvek od ESCape »

Bj_Carda píše:přesně z toho jsem měl strach :) Na obrazku to vypada fakt drsně.. jako je mi jasné že to asi musí být jemné. BTW. čistit asi tak nějak dokola po směru hraní že ? nebo se pletů ?
rozhodne po smeru stopy, ale i tak myslim ze sou ty vlakna tak jemny ze to neni sance nak tu desku znehodnotit

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

heh :wink: to je dobře :D

ESCape

Příspěvek od ESCape »

pokud tam v tom kartaci nebudes mit pisek nebo neco ze :D

Bj_Carda
Vybavení

Příspěvek od Bj_Carda »

A tak na pláži trénovat nehodlám, takže se snad písku vyhnu :)

Odpovědět