DJ NENI JUKEBOX

Diskuze o DJingu a věcech kolem něj, které se do předchozích kategorií nehodí.
microgenius

DJ NENI JUKEBOX

Příspěvek od microgenius »

Uz je to nejakou dobu co je na FB kupina dj neni jukeboxm ktera obsahuje hodne dobrejch hlasek a historek z akci.

tady mate link na offical stranky tak vam preju hodne usmevu a kdybyste nekdo mel taky ruzne zazitky tak piste at se taky pobavime, jinak by me zajimalo kdy zacalo tohle období kdy lidi prudej cim dal tim vice ?:D

http://www.djnenijukebox.cz/
pioneer DJM 700,2xCDJ850k, 2xCDJ 100,HD25-1 II

Dj Lukasss

Re: DJ NENI JUKEBOX

Příspěvek od Dj Lukasss »

Mne sa to stáva dosť často...Najväčší problém vidím v tom, keď niesú na disco žiadni vyhadzovači...poviem príklad, ktorý sa mi konkrétne stal....Disco v plnom prúde, hrám akurát Electro House (názov pesničky si nepamätám lebo to bolo približne pred mesiacom), a príde za mnou chlap ako hora a chce odo mňa Kabát alebo Horkýže Slíže...Samozrejme som mu povedal, že toto je diskotéka a nie rockový koncert. Už som videl, že sa načahuje a chce mi jednu "pri..bať"...Podarilo sa mi uhnúť. Vyhadzovači žiadni. Našťastie som tam mal pár kamarátov, ktorí ho vyhodili von a bol pokoj. Odvtedy som ho tam nevidel :)...Našťastie :)

Ale zažil som aj niečo vtipnejšie. Napr. "Môžem povedať niečo do mikrofónu?" alebo "Nedalo by sa to dať tichšie? Nemôžem sa na parkete rozprávať s kamarátmi" :D

stopo

Příspěvek od stopo »

pre taketo prihody nosim pri sebe zbran od smith & wesson

beatIT

Příspěvek od beatIT »

:'D

jasin755

Příspěvek od jasin755 »

takovy paralyzer neni na skodu vubec :)
http://www.sound-agency.cz - Ozvučování, osvětlování aj.

djfelixus

Příspěvek od djfelixus »

Na tohle jsou perfektní undergroundový kluby, kde se hraje dnb, electro apod. Někdo si možná řekne, že se tam vyskytujou "dredaři", feťáci a já nevim kdo ještě. Ale za celou dobu se mi v těhle klubech nestalo, aby si někdo přišel něco přát nebo byl dokonce na mě nějak agresivní. Naopak tyhle lidi chápou opravdovej význam hudby a dokážou si párty užít naplno a nepotřebujou optravovat DJe. Opravdu jsem v těhle klubech při hraní mnohem víc spokojenější, než na klasický disco, kde mě někdo otravuje každých 10min. Taky v undergroundových klubech jsem snad zatím neviděl nikdy zasahovat vyhazovače.
www.djfelixus.cz |Official site
www.freedj.cz |Skutečně svobodní DJové

BlueFox

Příspěvek od BlueFox »

djfelixus píše:Na tohle jsou perfektní undergroundový kluby, kde se hraje dnb, electro apod. Někdo si možná řekne, že se tam vyskytujou "dredaři", feťáci a já nevim kdo ještě. Ale za celou dobu se mi v těhle klubech nestalo, aby si někdo přišel něco přát nebo byl dokonce na mě nějak agresivní. Naopak tyhle lidi chápou opravdovej význam hudby a dokážou si párty užít naplno a nepotřebujou optravovat DJe. Opravdu jsem v těhle klubech při hraní mnohem víc spokojenější, než na klasický disco, kde mě někdo otravuje každých 10min. Taky v undergroundových klubech jsem snad zatím neviděl nikdy zasahovat vyhazovače.
S tim douhlasim. Vidim to sice z té "druhé" strany, tzn jako posluchač, ale je to pravda. V takovymhle klubu jsem nikdy neviděl že by se někdo rval nebo jen bezducha do nekoho navážel, jako je to běžné tady na těch vesnických "diskotékách". Nepamatuji si večer, kdy bych alespoň jednou neviděl někoho se strkat a válet po zemi. Zajimavý že většinou byla alespoň jedna strana "tmavší" :D

lukoslaf

Příspěvek od lukoslaf »

no to hej. ale ina je open-air underground akcia...
uz sa mi podarilo prebrat sa na zemi ... :D
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300

honcka
Vybavení

Příspěvek od honcka »

Dostal si od nekoho, nebo te jenom prastila maticka zem?
jinak z underground openairu jsem vdycky dobitej jak prase, vdycky nechapu, kdyz jdu do sprchy, kde jsem nazbiral tolik modrin, imo to mam asi vetsinou od sbirani dreva na ohen, potme v lese vetsinou clovek sebere akorat klacky o ktery zakopne :D

lukoslaf

Příspěvek od lukoslaf »

honcka píše:Dostal si od nekoho, nebo te jenom prastila maticka zem?
jinak z underground openairu jsem vdycky dobitej jak prase, vdycky nechapu, kdyz jdu do sprchy, kde jsem nazbiral tolik modrin, imo to mam asi vetsinou od sbirani dreva na ohen, potme v lese vetsinou clovek sebere akorat klacky o ktery zakopne :D
malo to tendenciu aby to skoncilo bitkou ... kamosi mi to pomohli nako uhrat. ide o to ze nie kazdy pochopi pojem underground... vzdy a vsade sa najde par tupych hlav ktory ani nevedia kde sa ocitli a hlavne za akym ucelom :D
VDJ PRO, Pioneer DDJ-ERGO, Panasonic RP-DJ300

Azu

Příspěvek od Azu »

http://blog.digitaldj.cz - Novinky ze světa DJ techniky

DeeJay PiPi

Příspěvek od DeeJay PiPi »

Pěkný článek...bohužel takových lidí je všude plno...

Otravný lidi za mnou chodí pořád. Pokud je to slušný přání a hodí se, tak ho zahraju. Pokud ne, tak je pošlu do prdele (nejdřív slušně, potom sprostě) a pak případně volám ochranku...

Jinak...já mám při sobě teleskop (použil jsem ho jenom jednou a to v tom nejhorším podniku, kde sem kdy hrál). Pokud je to nějaká větší akce, tak většinou se domluvím s pořadatelem, nebo provozákem, ať je u mě ochranka...

BlueFox

Příspěvek od BlueFox »

Je to hovadina, ale bleskla mi hlavou myšlenka...

Vzpominam si, že někde před koncertem byla zapnuta velka obrazovka a lidi tam mohli pres bluethoot posilat vzkazy, nebo fotky... Bylo to takovy zabaveni a melo to veliky uspech. Neco podobneho, bylo jako street-artovy projekt někde ve městě...

Sebrat tenhle systém, lehce upravit a mohli by tam lidi posilat requesty. Dj by je pak viděl na monitoru v seznamu a sam se rozhodl co je kravina a co ne...

Je to temer zbytecna ficure, ale vite jak. Jsem tak trochu technokrat a takovehle reseni me bavi. :D
Dala by se na tom postavit i reklama a pritahnout haldu zvedavych lidi...

DeeJay PiPi

Příspěvek od DeeJay PiPi »

Tohle děláme na akcích běžně - SMS party. Lidi posílají smsky se vzkazy (spíš jsou to většinou přání typu: zahraj to a to pro kámošku, která slaví narozky...). Když to vemu kolem a kolem, tak v závěru je princip stejný :)

Jinak to není žádná složitá věc. Připojíš si bluetooth k noťasu...a ono ti to přes prográmek (teď fakt nvm, co to je zač) zobrazuje na televizi, plátně atd.

BlueFox

Příspěvek od BlueFox »

DeeJay PiPi píše:Tohle děláme na akcích běžně - SMS party. Lidi posílají smsky se vzkazy (spíš jsou to většinou přání typu: zahraj to a to pro kámošku, která slaví narozky...). Když to vemu kolem a kolem, tak v závěru je princip stejný :)

Jinak to není žádná složitá věc. Připojíš si bluetooth k noťasu...a ono ti to přes prográmek (teď fakt nvm, co to je zač) zobrazuje na televizi, plátně atd.
Tady jde o to, v jakym tvaru to posilat z mobilu. Ne kazdej umi poslat .txt a kdyby to posilal treba jako poznamku, je to leckdy dost silenej format. Navic u kazdyho vyrobce jinej...

Ty sms me nenapadly. Je fakt, ze to resi veskerou kompaktibilitu a jeste se to omezi na rozumny pocet kdyz to neco stoji... To bude asi nejlepsi reseni, to je fakt. Dobry napad ;-)

Odpovědět