SoundCloud - WTF?

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
gabriel30

SoundCloud - WTF?

Příspěvek od gabriel30 » 09 lis 2013 22:55

Hi,
nevedel som kam to supnut, tak to davam sem.
Dnes sa mi stala zaujimava vec. Chcel som uploadnut set na Soundcloud, ale bolo mi oznamene, ze som porusil nejake copyringove sprostosti. Reku ok a poslal som im cisla orderov z Beatportu + moje zakaznicke cislo na overenie. Po nejakych cca 3 hodkach mi oznamili, ze moj set je bloknuty, pretoze niekto usudil, ze nemozem tieto zakupene mp3 propagovat verejne, ale iba na pocuvanie. WTF???!!!
Stretol sa uz niekto s tymto ?
Pioneer DDJ-S1,Serato DJ, MacBook Pro 13", Hercules HDP DJ-ADV G401

johney

Re: SoundCloud - WTF?

Příspěvek od johney » 11 lis 2013 03:38

ano.

SC skenuje podobne ako youtube audio, zrejme to sluzi na to aby ludia len tak neuploadovali a nesirili ich tracky, ale samozrejme, ze ak to rozozna tu audio stopu tak ti blokne aj mix a je jedno ze to je zmixovane.

v skratke, tym ze si kupis mp3 nemas stale narok na sirenie v akelkojvek forme (aj v sete) alebo verejnu reprodukciu. Cize pokial ti to neuznaju si v prdeli.
Da sa to obist tak, ze si na zaciatok mixu supol nejaky sampel/zacal inym trackom/nechal chvilku ticha, pretoze to skenuje iba prvych x sekund, ak nevies o ktore konkretne tracky ide, skus si to zistit, vela ludi sa stazovalo na to ze to nefunguje dobre, a hadzalo to copyright na uplne nezmyselne veci.

kazdopadne, po lopate: legislativne nemas sancu

gabriel30

Re: SoundCloud - WTF?

Příspěvek od gabriel30 » 11 lis 2013 07:40

Dakujem za objasnenie. Jednalo sa o prvy track. Trosku som patral po nete, ale je to dost nejednoznacne. Niekto vravi, ze testuju prvu minutu, iny zasa 30 sec. Ale ok. Supnem tam nejaku pasaz a uvidime.
Dakujem.
Pioneer DDJ-S1,Serato DJ, MacBook Pro 13", Hercules HDP DJ-ADV G401

Odpovědět