Kde legálne zakúpiť hudbu alebo Používanie predplatných služieb

Čím nakrmit Final Scratch nebo record bag...
Odpovědět
DoMiN

Kde legálne zakúpiť hudbu alebo Používanie predplatných služieb

Příspěvek od DoMiN »

Čaute, ako už spomínam v nadpise...
Mám dotaz ohľadom kupovania hudby...
Čo sa týka elektronickej hudby, používam portály Beatport a Junodownload. No zháňam aj portály kde sa dá zakúpiť iná hudba(Pop, Komercia, Oldies) samostatne, nie ako CDčko/Album(ak sa nedá tak aj to).
Táto téma je tu omieľaná možno x krát, aj som našiel portály, no väčšina z nich už nefunguje, alebo nie je prístupná pre lokalitu.
Momentálne ma zaujal Amazon, kde sa dajú celkom lacno zakúpiť niektoré tracky. No dočítal som sa že ponúkajú hudbu v kvalite 256kbps. Ja skôr preferujem 320kbps(nie len ja) čo sa týka MP3.
Druhý dotaz smeruje k predplatným službám ako Apple Music, Google Play Music, Amazon Music(či Prime Music či ako sa to volá)...
Používa niekto takéto spôsoby získavania hudby? Ako to je poprípade s kontrolou....
Vďaka za tipy, názory.
Zvuk: 2xRCF ART 712A-MKII, DB Technologies SUB18D, 2x Pioneer CDJ900, Numark iM9 (už čoskoro vymeníme)

Kopec káblov, predlžovačiek a tak :D

BlackW
Vybavení

Re: Kde legálne zakúpiť hudbu alebo Používanie predplatných služieb

Příspěvek od BlackW »

Huba Google Play, ITunes i na Amazonu se dají kupovat tracky různých žánrů

Pepenc

Re: Kde legálne zakúpiť hudbu alebo Používanie predplatných služieb

Příspěvek od Pepenc »

Zdravim vespolek, po letech jsem se vratil k mixovani hudby.. Drive jsem vlastnil gramofony, ale po deseti letech jsem si zakoupil velkou konzoli. Chci se vas toutu cestou zeptat, kde stahujete kvalitni hudbu, ci snad kupujete. Zanr techno, techhouse apod ? Za kazdou radu vam budu moc vdecny. Neni tu nekdo nahodou ze Svycarska ? S pozdravem Pepa

Odpovědět