Novinka

29. srpen 2022

Native Instruments TRAKTOR PRO PLUS

Obrázek

Společnost Native Instruments nedávno spustila subscribe program TRAKTOR PRO PLUS, tedy novou nabídku předplatného, ​​která doplňuje trvalé portfolio SW produktů. TRAKTOR PRO PLUS je rozvíjející se přídavné předplatné pro TRAKTOR PRO 3, které doplňuje samostatnou verzi, kterou je možné zakoupit trvale. Za dalších 4,99 USD měsíčně, nebo 49 USD ročně, mohou majitelé TRAKTOR PRO 3 odemknout řadu exkluzivních nástrojů a efektů, které využívají určité inovativní technologie napříč značkou Soundwide – zastřešující značky jako iZotope, Plugin Alliance a Brainworx – s cílem vytvořit nové příležitosti pro inspiraci, kreativní vyjádření a experimentování.


Od srpna bude součástí Traktor PRO Plus iZotope’s Ozone Maximizer – profesionální, inteligentní hlavní efekt, který zachovává transienty a zároveň minimalizuje zkreslení. Tento vlajkový limiter, původně navržený pro studio, byl nyní integrován do rozhraní přátelského pro DJe. Spolu s ním přichází Pattern Player, nástroj pro práci s perkusivními smyčkami, který umožňuje DJům vrstvit samply a obohatit jejich mix například při přechodech mezi tracky. Nástroj je optimalizován pro živé použití a lze jej ovládat pomocí FX sekce mnoha výkonových kontrolérů TRAKTOR, včetně Kontrol S4MK3 a X1.

Native Instruments bude i nadále čtvrtletně přidávat exkluzivní funkce do TRAKTOR PRO PLUS a zároveň dodávat aktualizace údržby celé základně Traktor PRO. Nepředplatitelé budou mít prospěch z pravidelných bezplatných aktualizací kompatibility a oprav chyb, stejně jako ze zvýšené četnosti vydání, která pomůže posouvat základní funkce a technologii TRAKTOR PRO. Program TRAKTOR PRO 3 je součástí DJ kontrolerů řady Traktor Kontrol (S2, S3 a S4).

www.native-instruments.com