Novinka

29. březen 2023

Engine DJ 3.0

Obrázek

Nová verze systému Engine DJ přináší další funkce pro všechny produkty značek Numark a Denon DJ. Součástí této verze jsou také aktualizace pro Engine DJ desktop aplikaci. Nová verze firmware i desktop aplikace je již k dispozici. A co je nového? Nový Drop Sampler - vůbec první pro samostatné DJ systémy a multimediální přehrávače. Všechna zařízení Engine DJ nyní nabízejí 8 slotů pro ukládání a spouštění samplů nebo skladeb.


Vzdálená knihovna - přístup k celému systému Engine DJ (desktop aplikace) hudební sbírky z hardwaru Engine DJ přes Wi-Fi nebo kabelové sítě, aniž by bylo třeba použít externí disk. Jakmile jsou Engine DJ a desktopový software připojeny ke stejné síti, mohou uživatelé vybrat kolekci Engine DJ z počítače jako zdroj médií.

Heads-Up displej Performance Pad - Všechny zařízení Engine DJ nyní nabízejí heads-up displej Performance Pad. Ten umožňuje uživateli snadno zobrazit Hot Cue a Loop názvy, načtené samply a časové rozdělení smyček a rolí.

Obsah sampleru - Všechna zařízení Engine DJ nyní obsahují tzv. široký výběr předinstalovaných samplů. Samply zahrnují kompletní sady bicích, scratche, risery, hity + další různé efekty.

Vylepšený Sync Manager pro výpočet seznamu skladeb a rozdílů stop mezi dvěma zdroji hudby. www.enginedj.com